Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rdzeno

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Fajny opis. Co do samego zegarka to bardzo ciekawy, taki niespotykany, ale ta koperta... hmm, co spojrzę to inaczej na nią patrzę. Czy ten brąz w rzeczywistości jest porowaty? Tzn. szorstki (chropowaty) w dotyku?
 2. Podpowiedzcie proszę jaki pasek będzie pasował do tego zegarka. Chodzi mi po głowie czerwony rally, ale nie wiem czy zagra i czy z małymi czy dużymi dziurami. Jest w sieci jakaś strona z grafiką dopasowującą paski?
 3. Jeśli liczy się przede wszystkim wygląd to LLD moim zdaniem nie ma konkurencji w tej cenie spośród wszystkich dotychczasowych propozycji. Sam o nim myślę. Skoro do koszuli i na bransolecie to może taki Ci podejdzie (z czarną tarczą też jest):
 4. Dziękuję Panowie za opinie. Gdyby ktoś jeszcze miał jakieś propozycje ciekawszych zegarków w zbliżonej cenie to nie krępujcie się . Jedna uwaga lukasz28 odnośnie UN - zegarek niestety musi być nowy i Ameryka bez europejskiej gwarancji odpada.
 5. Cześć Proszę o radę w sprawie modelu CAR2A90.FT6071. Czy taki zegarek jest wart swojej ceny? Czy pomijając stronę wizualną, która dla niektórych może być "odpustowa" warto zapłacić za Carrerę kwotę rzędu 20 tys.? Czy jakościowo i mechanicznie ta cena jest akceptowalna, czy za te pieniądze szukać czegoś w innej marce?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.