Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Matt2405

Użytkownik
 • Content Count

  705
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Matt2405


 1. @mroova ja Ci odpowiem, nie rób gówno burzy. Po diabła wsadzasz kij w mroovisko ?. Każdy z nas ma określony gust , to jest klub miłośników, rozumiesz ?. Ja także lubię Zenith/y, jest wiele innych fajnych modeli, masz jakiś ?. Jak nawet nie, napisz coś merytorycznego obojętnie w którym dziale a nie dziw się proszę jak czemu gramy wszyscy trochę na jeden akord, bo tu taka stacja - Rolex a nie Zenith, Omega czy Patek. Serdecznie pozdrawiam i bez dąsów proszę.


 2. Jak komuś nie pasuje marka niech jej nie kupuje. Po cholerę w wątku miłośników rzucać gówno na wentylator ?. W każdej sytuacji marka podlega prawom rynku i ocenie fachowców jak i zwykłych użytkowników. Jak narazie Rolex jest uznany i pożądany przez więcej osób aniżeli mogą czy chcą wyprodukować a o lepsza ocenę trudno.


 3. U mnie małe święto, po raz pierwszy widzałem w Polsce u kogoś z ulicy suba na ręce :)

  Był dziś ktoś z forum w urzędzie paszportowym w Warszawie?

  Jak był w foliach to pewnie ktoś z klubu ;) powiem mojej dziewczynie że ma codziennie święta bo widzi mnie w Rolku :) a tak na poważnie to trudno się dziwić skoro fajny model to 8-10 średniej krajowej.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.