Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

retro

Użytkownik
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Witam, Niestety nie znalazłem oryginalnej bransolety. Mam teraz inną, znaleziona u lokalnego zegarmistrza, zdjęcie w załączniku. Danych dodatkowych nie posiadam. Plik ponownie, nie załączył się.
  2. Witam! Ostatnio dostałem po dziadku pare zegarków. W szczególności spodobała mi się jedna Certina. Poszedłem z nią (i paroma innymi) do Zegarmistrza (Baum, w Gdańsku Wrzeszczu). Na temat zegarka padły bardzo pochlebne opinie Dodatkowo, p. Baum poradził mi, bym poszukał do tego zegarka oryginalnej bransolety - mówił, że może być ciężko, ale może mi się udać. Jego ojciec podobno ma identyczny zegarek (tylko że wewnątrz, na mechanizmie napisy są złocone - mój jest jednym z późniejszych egzemplarzy, zaczęły wówczas wchodzić zegarki kwarcowe, dlatego producenci zaczęli szukać oszczędności, rezygnując ze złoceń) Zegarmistrz powiedział, że to jeden z topowych modeli tej marki i poradził mi zachować ten zegarek (tak jakbym miał zamiar się z nim rozstawać ) Nie powiedział mi niestety, który to rocznik, model - wówczas była tylko CERTINA, beż żadnych moedeli itd. W sprawie bransoley - polecił mi poszukać w internecie - co czynię W załącznikach zdjęcia zegarka (niestety nie jestem w stanie zrobić zdjęcia mechanizmu) + szkic bransolety, wykonany przez Zegarmistrza. Wg jego opisu jest z litego materiału, prosta i pięknie się komponuje z zegarkiem numer na dekielku - 913 3907 41 szerokość bransolety w miejscu mocowania do zegarka - 20 mm. Za każdy trop naprowadzający na taką bransoletę, od modelu zegarka po link do strony gdzie można taką kupić, z góry wielkie dzięki!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.