Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bukszpan

Użytkownik
 • Content Count

  304
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Bukszpan


 1. Tak po ludzku zastanawiam się nad źródłem dysproporcji w cenach Jomashop i AD. Z mojego punktu widzenia jeśli dostaje się IDENTYCZNY zegarek, a całość różnicy w polega na kwestiach gwarancyjnych czy "opakowaniowych" to biorę w ciemno sikor z "grey marketu". Jak było w Twoim przypadku? Zegarek spoza oficjalnej sieci sprzedaży był wolny od wad czy byłeś w stanie mu coś zarzucić? 


 2. Cześć,
  z góry przepraszam jeśli okaże się, że temat był już poruszany, ale sprawdzałem zawartość forum i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Chodzi mianowicie o ofertę sklepów Jomashop i Watchgooroo z serwisu Ebay. Jaki jest Wasz stosunek do tych sprzedających? Ostatnio w ich sklepach pojawiły się zegarki Glycine w barbarzyńsko wręcz niskich cenach (w porównaniu rzecz jasna do cen autoryzowanych dealerów marki) i nie ukrywam, że z chęcią kupiłbym Combat Suba za ~2k PLN (nie doliczam VATu, bo będę w stanie go uniknąć).
  Dzięki za odpowiedzi.
  Pozdrawiam,
  B.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.