Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zzyzzy

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Mam i ja :-) Na amerykańskim Amazon, 92 dolary z przesyłką i cłem, wczoraj przyjechał, tydzień przed zapowiedzianym terminem, wszystko w jak najlepszym porządku.
 2. Co to za pasek? czekam na swoje 737 i już dobieram paski "tekstylne", niestety w cheapestnatostraps bardzo przerzedziło się, szczególnie wśród dwuczęściowych :-(
 3. Ale nie chcą dać rabatu na Ludwiga więc na razie jest poza zasięgiem. Więc pasek jest w ramach przeprosin za zamieszanie do Campusa 737. A to taki trochę mniej poważny zegarek, czy nie lepiej mu będzie na oryginalnym zamszu albo tekstylnym?
 4. Mam kilka prostych skórzanych pasków 20mm z cheapestnatostraps, czarny, brąz i ciemny beż. Do tego jakieś tekstylne nie najlepiej pasujące kolorystycznie z tego samego źródła. Brać czarny lub brązowy Horween czy ich tekstylny, korzystając z okazji? Dokupić klamerkę (kolejne 20 euro, to jednak kasa), czy bawić się w przekładanie za każdym razem?
 5. Aż tak to chyba nie. Kiedy pomylili się z Club 737 i dali 2-5 dni, to w Ludwigu 237 było tak samo. Teraz jest dostawa w 3 dni. Przed całym tym zamieszaniem 237 było dostępne w ciągu kilku tygodni, chyba 4 jeśli dobrze pamiętam.
 6. We are of course very sorry to have to disappoint you here. As for the Ludwig 38 enamel white, it has just become available again. We can unfortunately not offer any discounts whatsoever, however, we would be glad do gift you an extra strap (leather or textile) with your order or alternatively a deployant clasp or also offer a free engraving, should that be preferable to you. The most I can do is extra strap or clasp AND an additional free engraving. To co chciałbym wygrawerować i tak się nie zmieści. Jaki pasek? Niektóre są bez klamerki.
 7. Zastanawiam się czy nie poprosić ich o specjalną cenę na Ludwiga 237 🤔 Termin dostawy - 3 dni
 8. ☹️☹️☹️ Thank you for your order at the NOMOS Store. Unfortunately, we have to let you know that the delivery time in your order was displayed incorrectly. We currently do not have the watch in stock and the proposed delivery time will be about 4-6 months. The mistake which lead to the time being shown incorrectly has been resolved now. We are very sorry for letting you know this inconvienience. Would you like us to cancel your order or would you like to have it upheld? In this case, we would of course be happy to add a small gift to your order as a thank you for your understanding. ☹️ No i co mam zrobić?😰
 9. A ja TERAZ (środa 07/07 godzina 17.36) patrzę i widzę, 701/703 jest dostępny w 2-5 working days 😀
 10. Dlaczego? Automat ładniejszy 🤩 Ale biorę pod uwagę to, że w dobie pandemii będę nosił nie tak często jak w normalnych warunkach. Więc można rano nakręcić i odłożyć i zawsze będzie na chodzie. A z automatem to do auto-napędzacza trzeba włożyć 💁‍♂️ Pamiętam że wcześniej pisałeś. Moja Marinka 6498 robi 2-3 sekundy na dobę bez COSC, i to mi się podoba. No i Alfa cieńsza jest od automata
 11. Dobry wieczór, W końcu uzbierałem do skarbonki na Nomosa, i chodzi za mną Club. Tangente byłoby OK gdyby nie uszy, które zwyczajnie mi się nie podobają. Przeczytałem 96 stron wątku, ale nie znalazłem szerszych informacji o mechanizmach, poza dyskusją czy Alfa to in-house czy jednak nie bardzo. W związku z tym mam do szanownych znawców marki pytania: ręczny naciąg czy automat? Alfa czy 3001? Jak jest z dokładnością jednego i drugiego? Mam Steinharta na 6498 i SKX007 no i mechaniczny swoją dokładnością na głowę bije Seiko. Modele z datą raczej będą na mnie za duże (18cm) i lekko wyjeżdżają z budżetu. Dostępność nie ma znaczenia, bo i tak już zbieram kasę długo, mogę poczekać. Dzięki za poradę, Z.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.