Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

vitriol

Użytkownik
 • Content Count

  2,707
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

vitriol last won the day on April 3

vitriol had the most liked content!

Community Reputation

670 Mistrz

About vitriol

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Całkiem niezła. Z egotycznych, za mną dość regularnie chodzi taka, tylko nie jestem pewien czy -jest bardziej kicz -czy bardziej cool. Potrzebuję drugiej opinii.
 2. Flipper, to albo chodzi o ang synonim delfina😉 albo o kogoś kto kupuje-i-sprzedaje zegarki, kupuje-i-sprzedaje i tak w kółko. Mogą być różne powody, albo spekuluje na zysk, albo tak jest mu prościej zarządzać swoimi demonami, zaburzeniami😀
 3. Miękkie znaczy, że to modele dostępne, bez odsprzedaży z premium i do szpanu marką się tak jakby nienadające. Stal w Rolexach jest jedna, więc fizycznie wszystkie zegarki rysują się tak samo.
 4. Niemało, no to chyba warto było
 5. Ile km zrobiłeś z tym boxem?
 6. Niezupełnie. to jest konstrukcja pośrednia pomiędzy 5-cio cyfrowym a 6-cio cyfrowym subem. https://www.watchrepairtalk.com/topic/2324-tudor-black-bay-ref-79220-bezel-repair/ Bezel trzyma się na nylonowej uszczelce, ważne żeby założyć ją w takim samym ułożeniu jak ją ściągnąłeś. Uszczelka ma dwie wypustki, które wyglądają na symetryczne ale wcale nie są. Jak wciśniesz bezel, gdy uszczelka jest założona "do góry nogami" to zepsujesz jedną wypustkę i jest game over a nikt się nie chwalił, żeby był jakiś zastępczy aftermaket. Nie wiem, czy to prawda, ale ponoć RSC traktuje tą uszczelkę jako jednorazową i po każdym zdjęciu bezela wstawiają nową uszczelkę.
 7. Obie te nowe linie są prawdziwe, tylko są tak jakby nie dla nas:) Prince/Princess jest dostępna w Hong-Kongu. Royal w Hong-Kongu, Chinach na Tajwanie i Filipinach.
 8. vitriol

  NÓŻ

  @MichTheOne jak kumpel nie jest wkręcony w noże, to najlogiczniej będzie kupić popularny model z jakiegoś znanego brandu. Benchmade 940 Osborne lub 15080 Cooked river, Spyderco Para military 2 lub Tenacious, Buck 110. Z mniejszych noży - Benchmade 535 Bugout lub 15085 Cooked river mini, Spyderco Para military 3 lub Delica, Buck 112. Buck-i Tenacious będą ~300pln, pozostałe gdzieś 500-1100pln. To są takie "starter pack" jak SKX, Diver 300m czy Sub.
 9. vitriol

  NÓŻ

  Jak ktoś z Was szuka Wyvern to wystawiłem nówke w pozostałych ofertach.
 10. Tak to prawda, na razie są widoczne na stronie tudora Hong Kong. WR100, Tudor 2834 calibre (mod ETA 2834, 38h) Cztery rozmiary 41, 38, 34 i 28mm. 41mm w stali 2.140€, stal i złoto 18ct 3.140€. Te mniejsze są trochę tańsze, Kobiety się powinny ucieszyć, bo te mniejsze tarcze można konfigurować ze szkiełkami i MOP, będzie alternatywa dla Constellation. Chciałbym w tym zegarku widzieć fajnego tańszego DD, ale wszystko co widzę to Oysterquartz z bezelem engine-turned:/
 11. Albo trole zadają sobie wcale niemało trudu żeby sfejkować przecieki z niby-strony Tudora... ..albo Tudor wypuści DD i nie może się zdecydować, czy nazwać go "Prince" czy "Royal". Video wygląda na legitne
 12. https://www.ebay.com/sch/260324/i.html?_from=R40&_nkw=leather+hoop+loop
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.