Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

norbie

Użytkownik
 • Content Count

  1,719
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

norbie last won the day on December 5 2015

norbie had the most liked content!

Community Reputation

196 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Film jest świetny. To nie jest komedia. Chyba najlepsza rola Scarlett Johansson. Rewelacyjnie dobrana muzyka:
 2. Koperta, faktura tarczy, indeksy - są fantastyczne. Filip, pokaż profil koperty tego kawałka czekoladki🙂
 3. A musiałeś?😉 Poniżej mój drugi swetrolubny Nomos.
 4. norbie

  Teorie spiskowe

  Nie, pytanie brzmi - czemu ma służyć ten Twój naiwny i nerwowy post? A w ogóle jak to możliwe - taki nerwowy post od polskiego emigranta w Danii? A gdzie się podziała filozofia hygge? Jak sobie jej nie przyswoisz, to nigdy nie zostaniesz prawdziwym Duńczykiem😒 Panowie, tutaj można zgłaszać fejki propagowane przez antyszczepionkowców : https://www.gov.pl/web/szczepimysie/dementujemy-nieprawdziwe-informacje
 5. mario - spróbuj ubrać swojego reverso w pasek Casa Fagliano style. Filip takie szyje🙂
 6. norbie

  Teorie spiskowe

  Remy napisał po prostu prawdę. Związek przyczynowo-skutkowy jest oczywisty. Wywar - jeżeli jest jest inaczej, to udowodnij.
 7. Stare pudło jest wg mnie fajniejsze. Książeczka została chyba ta sama. memento mori - nic się nie zapłaci, jeżeli zastosuje się zasadę: skoro zdejmuje się bieliznę do kąpieli, to można też zdjąć zegarek. To nie pas cnoty, heloł
 8. lort - bardzo mi się podoba konstrukcja Gaucho. Dla mnie to coś zupełnie nowego i świeżego w porównaniu z kolejnymi wcieleniami kordowanu, zamszu i stonowanymi gładkimi skórami, które dominują w wątku Nomosa (za wyjątkiem paska pokazywanego przez Jebudu). Gaucho zmienia charakter zegarka na bardziej uniwersalny. Jak widać pasuje nawet do swetra. I ma jeszcze jedną bardzo istotną zaletę: w krajach latynoamerykańskich z Nomosem odzianym w Gaucho nie musisz już nosić sombrera, żeby być macho.
 9. Ja nie widzę. Cień po lewej stronie tarczy przeszkadza w ocenie. Tetra na pasku "Gaucho" od Bartona:
 10. Przepraszam za pytanie. Czy mieszkasz na tratwie?🙂 Dla zwykłego nosiciela zegarków WR50 w zupełności wystarcza do codziennego użytkowania.
 11. Na podstawie kilkukrotnych przymiarek mogę stwierdzić, że GO oferuje lepiej wykonane zegarki niż szwajcarscy konkurenci z tej samej półki cenowej.
 12. norbie

  Teorie spiskowe

  https://www.rp.pl/Opinie/312279962-Tomasz-Pietryga-nie-robmy-polityki-szczepmy-sie.html i końcowy akapit z linkowanego artykułu: "W Polsce na koronawirusa zmarły już tysiące ludzi, dziesiątki tysięcy będą żyły z poważnymi powikłaniami do końca swoich dni. Czas zamknąć ten zabójczy rejestr, aby za miesiąc albo za rok na wydłużającej się liście koronawirusowych ofiar nie znalazły się nazwiska nasze czy naszych bliskich.".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.