Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

norbie

Użytkownik
 • Content Count

  1,772
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

norbie last won the day on December 5 2015

norbie had the most liked content!

Community Reputation

274 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kolor tarczy, dyskretne logo, kształt okienka daty, kolor tła datownika, nakładane subtelne indeksy, profil wskazówek, stożkowa koronka, dobrze dobrany stylistycznie i kolorystyczne pasek - jak widać to odróżnia minimalistyczny zegarek z klasą od innych sztampowych. Podoba mi się 🙂 Warto rozwijać projekt Formmeister.
 2. Wszystkie Breitlingi na B01 to grubasy w porównaniu z Moonwatchem. Poniżej porównanie Breitlinga Premier for Bentley i Moonwatcha na 1861. Porównując Navi z Moonwatchem na 3861 będzie podobnie. Dlatego głos na Omegę.
 3. O wyjątkowości zegarków z łososiowym kolorem tarczy nie trzeba zegarkomaniaków przekonywać.🙂 Proszę, wklejajcie zdjęcia Waszych ulubionych zegarków "salmon dials" - tych, które posiadacie/posiadaliście/planujecie zakup/o których marzycie. Zacznę modelem manufaktury rzadko omawianej na naszym forum. Cuervo y Sobrinos Flameante:
 4. Eee, Mario - zawracasz głowę, ze dopiero po dwóch dniach wchodzi na idealny chód🙂
 5. Hm, brzmi niepokojąco. Co najmniej dwa dni na rozruch na nadgarstku, żeby doszedł do parametrów +2/-2? Zegarek jest na gwarancji? Napisz coś więcej.
 6. Microbrandy często oferują alternatywne dekle, paski, wykończenie werku, położenie koronki etc. I dobrze na tym wychodzą🙂 Choćby Stowa i Laco, do których przy tym projekcie nie sposób nie nawiązać.
 7. Chętnie kupiłbym, ale z innym deklem, bo ten dynamiczny wizerunek Karasia jest jak dla mnie zbyt komiksowy. Czy będzie można dokupić dodatkowy dekiel - przeszklony lub pełny, ale bez samolotu, spadających bomb, rozbłysków pocisków p-lot i pędu powietrza? Napisy na deklu są ok.
 8. Filip, a dlaczego nie zdecydowaliście się na podszewkę Zermatt? Do divera pasowałaby idealnie. Kolorystycznie też
 9. norbie

  Wybór pióra.

  Piękny Murex https://www.stutler.cc/pens/murex/index.html Podobnie, jak poniższy 146 striated. 144 są chyba jednak łatwiejsze do upolowania. Panowie, gratuluję🙂
 10. Porównałeś DJ ze smooth bezel z fajnymi Omegami i to było nie fair w stosunku do Rolexa🙂 Na filmie (2:19 i 3:04) doskonale widać jak niewyszukane stylistycznie (czyli po prostu brzydkie) i zbyt duże jest zapięcie bransolety w DJ.
 11. Z Księgi tysiąca i jednej nocy "Baśń o Ibrahimie co się falom nie kłaniał". Chyba wszyscy ją już znają, ale dla utrwalenia🙂
 12. Gratuluję kolejnej AT. Podoba mi się pomysł z datownikiem w stylu passe partout. Można chyba napisać, że Omega wróciła w AT przy datowniku do koncepcji ramki.
 13. Nie przejmuję się tym. Gumę dostałem za darmo. Niczego lepszego nie zorganizowałem sobie na lato. Nosi się ją ok, więc została do listopada. Ogólnie podoba mi się idea noszenia Cluba na gumie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.