Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kudlaty889

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. to rozumiem że można to wyregulować żeby zmieniał tak jak wcześniej 2 min przed? może myślał że nie zwrócę na to uwagi... ehh
  2. Witam, z góry proszę wybaczyć jeśli nie potrzebnie założyłem nowy temat ale nie znalazłem odpowiedzi na moje wątpliwości. Zostałem szczęśliwym posiadaczem zegarka Adriatica Classic Automatic (to chyba taki model, proszę oto link do wyglądu: http://zegarownia.pl/media/catalog/product/cache/1/zoomimage/bdf34bdab527020503fd616a6d19e782/z/e/zegarek-meski-adriatica-classic-automatic-a8142.5253a.jpg ),na mechanizmie eta 2824. Chciałem zapytać o której powinna się zmieniać data w zegarku? Po zakupie zmieniała się 2 minuty przed 12 w nocy, natomiast zauważyłem ostatnio że zaczeła się zmieniać 20 minut przed 12. Zegarek był na regulacji wskazówek u zegarmistrza u którego kupiłem (wskazówka godzinowa wybijała pełną godzinę dopiero około 10 minut po) oraz zegarek był na gwarancyjnej wymianie koperty ponieważ dopatrzyłem się wady fabrycznej. Proszę o pomoc czy da się to skorygować (oczywiście u zegarmistrza) żeby tak jak wcześniej data zmieniała się za dwie a nie za dwadzieścia? Czy ta zmiana ma związek z regulacją wskazówek którą przeprowadził zegarmistrz? Jestem laikiem jeśli chodzi o zegarki i jest to mój pierwszy automat. Pozdrawiam i dziękuje z góry.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.