Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bazant

Użytkownik
 • Content Count

  759
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

bazant last won the day on May 4 2020

bazant had the most liked content!

Community Reputation

242 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About bazant

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

576 profile views
 1. Ten zegarek to jeden z najlepiej spasowanych zegarków jakie mam. Sekundnik idealnie centruje w porównaniu np: do Longinesa mojej żony. Datownik pokazuje cyfry idealnie w okienku co w o wiele droższych Seiko jest z tym duży problem. Kosztuje niewiele a daje tak wiele. 😉 Edit: No i najważniejsze, bezel centruje.
 2. Podobny bardziej do Girard Perregaux Casquette. Zdjęcia z internetu. Ten zegarek Błonie jest limitowany, wiadomo o jakiej ilości mówimy?
 3. Trzeba będzie poświęcić ze dwa zegarki na tego Longinesa. To chyba jedyny model który mi się spodobał od dłuższego czasu.
 4. bazant

  Liczymy żółwie

  Według mnie najlepsze wersje to: SRP777, SRPA19 oraz SRPC49. Lepiej kupować teraz bo taniej to już było. Jeśli chcesz japońską wersję to bierz SBDY015. Z racji tego że to limitowana edycja, pudełko powinno być kolekcjonerskie z miejscem na dodatkowy pasek bo zawsze jest na bransolecie.
 5. Chodzi mi po głowie taki kieszonkowy kwarcowy zegarek. Tissot Lepine. Powiesiłbym go aby sobie wisiał na półce. Zastanawiam się czy w to wchodzić? Nie ma gdzie go obejrzeć na żywo. Podoba mi się ten czarny i kremowy. AAB95D41-BF8D-45D0-89CE-E091177FC359.webp
 6. Nadzieje były duże ale jakoś mi nie podeszło.
 7. Jaki korkociąg polecacie aby można nim było łatwo otworzyć butelkę? Obecnie używam typu „kelnerskiego” jednak zdarza się że butelka się uszczerbi i nieraz ciężko wyjąć korek w ostatnim etapie otwierania.
 8. Louis Moinet - Space Revolution. https://www.louismoinet.com/watches/space-revolution-lm-104-50-52/?utm_source=mailpoet&utm_medium=email&utm_campaign=nl-louis-moinet-space-revolution-gphg#technology
 9. Nowe wersje PADI pojawiły się z dodatkową małą lumą na godzinie 3. SRPE99
 10. Film był dobry, z przyjemnością obejrzałem. W przypadku tego typu produkcji zawsze poszczególne części będą na innym poziomie. Nie ma co narzekać.
 11. Taki słaby? Dobrze że bilety po 15 złotych to dużej straty nie będzie.
 12. bazant

  Teorie spiskowe

  Co to za teoria spiskowa?
 13. Trudno aby nosił coś innego jak bierze pieniądze aby nosić Boveta.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.