Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bazant

Użytkownik
 • Content Count

  745
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

bazant last won the day on May 4 2020

bazant had the most liked content!

Community Reputation

222 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

532 profile views
 1. Dziś Riesling z winnicy Turnau. Wino dobre jednak Solaris mi lepiej smakuje.
 2. Ciekawa strona ze starymi katalogami Seiko. https://www.theseikoguy.com/catalogs/
 3. Myślę nad tymi pozycjami. Jeżeli możesz polecić coś innego to chętnie się zapoznam bo mogły mi umknąć.
 4. Ktoś może polecić jakąś fajną książkę o zegarkach Cartiera? Zastanawiam się nad kilkoma pozycjami ale musiałbym brać w ciemno.
 5. Z Biedronki czerwone za dwie dychy. Piłem droższe które były o wiele gorsze. W mojej miejscowości to Biedronka w miarę zaopatrzona, polecacie jakieś pewniaki? Przetestowałem wszystkie z półki które poleca Makłowicz i wszystkie były słabe.
 6. Ostatnio piłem białe wino wytrawne Solaris i tak mi zasmakowało że zamówiłem bezpośrednio w Winiarni Turnau kilka butelek. Polecacie jakieś dobre cenowo białe wytrawne wina?
 7. bazant

  Teorie spiskowe

  Polecam ciekawą książkę: Misja - Michel Desmarquet
 8. bazant

  Formuła1

  Domowy wyścig + BLM to krzywdy Hamiltonowi nie zrobią.
 9. W pracy będziemy kupować na prezent zapalniczkę oraz obcinaczki. Myślimy o S.T. Dupont lub Cartier, to dobry kierunek? Polecacie jakiś sprawdzony sklep on-line?
 10. Dodać należy że materac trzeba testować na takim samym typie stelaża jaki mamy w domu w łóżku. Ten sam materac na dwóch różnych typach stelaży w odbiorze jest całkiem inny.
 11. Odgrzany kotlet mielony jest nawet lepszy, co innego schabowy który odgrzany słabo smakuje. Pokazany tu Monster to według mnie jedna z najlepszych wersji kolorystycznych jakie wyszły. Mam z tej serii żółwia i uważam go za najpiękniejszy model. W mojej ocenie Seiko wypuszcza zbyt dużo wersji danych modeli, żongluje kolorami bez opamiętania. Wypuszczenie SRP777 pod innym numerem referencyjnym SRPE93 to też słabo wygląda delikatnie mówiąc.
 12. bazant

  Policzmy MONSTER'y

  Nowy limitowany Monster Limited Edition Monster - SRPH13K1 - 7000 sztuk https://www.seikowatches.com/global-en/products/prospex/srph13k1
 13. Wypust z grubej rury: Seiko Prospex Black Series Limited Edition Monster - SRPH13K1 - 7000 sztuk https://www.seikowatches.com/global-en/products/prospex/srph13k1 Seiko Prospex Black Series Limited Edition Samurai - SRPH11K1 - 8000 sztuk https://www.seikowatches.com/global-en/products/prospex/srph11k1 Seiko Prospex Black Series Limited Edition Tuna - SNE577P1 - 5000 sztuk https://www.seikowatches.com/global-en/products/prospex/sne577p1 Końcówka "P1" co to za oznaczenie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.