Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bazant

Użytkownik
 • Content Count

  728
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

bazant last won the day on May 4 2020

bazant had the most liked content!

Community Reputation

204 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

495 profile views
 1. Myślałem że Oris z grubej rury jakąś nowość wypuści a tu nic konkretnego. Liczyłem na jakiegoś ciekawego pilota do kompletu i trzeba będzie poczekać. Zastanawiam się czy istnieje możliwość przerobienia sellity na kwarca abym nie musiał się męczyć z nastawianiem zegarków z lichą rezerwą chodu.
 2. bazant

  Teorie spiskowe

  776 p.n.e. Obcy przybywają na naszą planetę zobaczyć co tu się dzieje. Trwają igrzyska. Jeden osobnik rzuca kijem, drugi płaskim kamieniem, inni mocują się i leją po mordzie. Wcześniej jeden zarżnął drugiego bo mu jajko ukradł, gdzieś za górami widzą że jeden lud napadł na drugi i powybijał ich w pień. Padło hasło aby opuścić tę planetę i wrócić za tysiąc lat, może coś się zmieni na lepsze. Czasy obecne. Młodzi ludzie tracą zdrowie i najlepsze lata swojego życia aby rzucić zaostrzonym kijem lub dyskiem dalej od pozostałych osobników zamieszkałych tę planetę, w klatkach dalej leją się po mordach tak jak przed wiekami tylko w innej scenerii. Jeden drugiego zarżnął za okrągłą blaszkę z napisem 2 złote, gdzieś za górami jeden lud napadł na drugi i powybijał ich w pień krzycząc sława "demokracja". Zamiast motyk i dzid wykończyli ich "grzmiącymi kijami". Pada hasło aby opuścić tę planetę i tu nigdy nie wracać.
 3. Bardzo dobry wybór dla kogoś co już ma kilka lub kilkanaście zegarków. Z czarną, srebrną, niebieską tarczą zegarków jest cała masa. Tu mamy zjawiskowy kolor, który nawet nie wiem jak się nazywa ale jest piękny. Dobrze że od czasu do czasu ktoś wypuści zegarki z kolorami których się nie spotyka wszędzie.
 4. Reedycja samuraja PADI SRPF09K1 https://www.seikowatches.com/uk-en/products/prospex/SRPF09K1 Oznaczony na stronie jako "NEW" a wygląda tak samo jak stary.
 5. bazant

  Teorie spiskowe

  U mnie w robocie prawie wszyscy zaszczepieni 🙂
 6. W tym jest problem. Przy kilku zegarkach przeważnie kwarc ląduje na nadgarstku. Wiele marek nie oferuje kwarców, zakładają chyba że to jedyny zegarek który nośi klient lub posiada rotomat.
 7. Polećcie koledzy jakiegoś kwarcowego Rolexa co by wskazówek nie przestawać przy rotowaniu zegarkami.
 8. bazant

  Teorie spiskowe

  Czy przed szczepieniem na Covid-19 lekarz bada daną osobę czy tylko mierzą temperaturę?
 9. Bardzo smakowicie wygląda, jak za starych czasów, możesz zdradzić przepis?
 10. bazant

  Teorie spiskowe

  Krążą różne teorie na ten temat. Z książek Sumlińskiego można się dowiedzieć ciekawych rzeczy.
 11. bazant

  Teorie spiskowe

  Dawno temu Lepper informował o „talibach w Klewkach” przez media został wyśmiany i zrobiono z Niego wariata. Po latach zapadł wyrok który obligował Polskę do wypłacenia odszkodowań za te nielegalne praktyki. Ludzie oczerniający nieżyjącego już Andrzeja Leppera mają się dobrze. https://www.wprost.pl/459451/polska-przegrala-w-strasburgu-ws-wiezien-cia-wyplaci-odszkodowa.html
 12. Nowy limitowany Fifty Fathoms No Rad https://www.blancpain.com/en/fifty-fathoms-collection/history/no-rad-2021?_cldee=c2FsbGVuQHdwLnBs&recipientid=contact-c204c11a1e42eb11a812000d3adb1b9e-d5582859e6034b249f34c3e26120c411&esid=4de0df57-7485-eb11-a812-0022489bac93
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.