Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MasterMind

Użytkownik
 • Content Count

  5,356
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

Posts posted by MasterMind


 1. W dniu 23.09.2022 o 20:46, Edmund Exley napisał(-a):

   

  Ten czarny to naprawdę cudo. Wiele razy już mówiłem, że te Conquesty to dla mnie kwintesencja Longinesa. Ten drugi też fajny, ale jednak już nie tak ponadczasowy. A są/będą Twoje? :)

   

   

  Jasnego kupiłem dla znajomego na specjalne zlecenie, czarnego tylko mam na chwilę i fotografuję, dla drugiego znajomego - też na specjalne zlecenie :D


 2. Wszystko się może zdarzyć, dlatego np. niektórzy noszą zegarki na paskach NATO które przechodzą przez oba teleskopy (na wypadek gdyby jeden się wyhaczył). Zawsze po zakupie możesz sprawdzić jakie tam są teleskopy i kupić ciut grubsze/lepszej jakości, by nieco pewniej trzymały - ale ogólnie przypadki wypięcia się bransolety przy ogniwach końcowych na niewielkich wybojach nie zdarzają się zbyt często. 


 3. Hej, na sprzedaż oferuję dziś zegarek:


  Marka: Tudor
  Model: Prince Oysterdate Submariner
  Ref. 79090
  Średnica: ~39mm
  Bransoleta: 20mm
  Tarcza: ciemno-niebieska
  Bezel: oryginalnie niebieski, obecnie wyblakły (typu "ghost")
  Rocznik: 1992 (numer seryjny B40xxxx)

  Stan ogólny: 7/10 (jak na zegarek vintage - szczegółowy opis poniżej)


  - Zegarek mechanicznie sprawny, brak problemów z przerzucaniem, czy centrowaniem daty. Ostatni serwis nieznany.
  - Koperta z nawiercanymi uszami, w bardzo dobrym stanie jak na wiek, niespolerowana (widoczne fazki itd.) nosi ślady normalnego użytkowania - więcej dokładnych zdjęć poniżej.
  - Bransoleta oryginalna dla tego modelu i rocznika, z poprawnymi ogniwami końcowymi i stemplem na zapięciu. Stan bardzo dobry, niewyciągnięta. Jest to bransoleta ze zwijanych stalowych ogniw (nie jest na wkręty, ogniwa należy rozginać, by bransoletę skrócić), z oryginalnym zapięciem typu fliplock (logowane - Tudor) i przedłużką dla nurków. Obecnie bransoleta skrócona na nadgarstek ~17.5cm (czyli realnie wewnątrz w obwodzie ~18cm) na zapięciu jeszcze dwie dziurki mikroregulacji i jedno ogniwo zdjęte (łącznie w komplecie 11 ogniw + end linki).
  - Koronka oryginalna (logowana - Rolex).
  - Szkło pleksi oryginalne, w b.dobrym stanie, grube.
  - Tarcza w idealnym stanie, placki lumy o delikatnie kremowej barwie.
  - Wskazówki oryginalne, luma oryginalna, o barwie korespondującej z tą na tarczy.
  - Bezel oryginalny (bezklikowy), w ocenie mojej i kilku speców od tematu, wyblakły w sposób "naturalny", a nie kombinowany jakimiś chemikaliami i innymi domowymi sposobami. Od wewnątrz fabrycznie niebieski, bezel miał uzupełnianą perłę przez firmę w Chicago, która dobrała oryginalną trytową perłę z okresu, o odpowiednim dla wieku przebarwieniu.
  - W zestawie oryginalne pudełko vintage Tudora zewnętrzne i wewnętrzne, karta z Japońskiego sklepu z zegarkami vintage (Satin Doll), a także rarytas, oryginalna kotwica/zawieszka Tudora (warta min. $100).


  Biorąc pod uwagę obecne ceny rynkowe i znikomą dostępność niebieskich ref. 79090 w Europie, zegarek oferuję w cenie 44 000 PLN - jestem otwarty na propozycje (tylko sprzedaż, bez wymian).


  Przewiduję wyłącznie odbiór osobisty (Bydgoszcz).

  DSC_8534.jpg

  DSC_8681.jpg

  DSC_8755.jpg

  DSC_8767.jpg

  DSC_8776.jpg

  DSC_8839.jpg

  DSC_8886.jpg

  DSC_8899.jpg

  DSC_8905.jpg

  DSC_8911.jpg

  DSC_9017.jpg

  29-1.jpg

  Dowód.jpg

  162-1.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.