Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

werbel

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. https://www.seriouswatches.com/products/edox-delfin-automatic-80110-357nm-nin https://www.chrono24.pl/edox/delfin-date-automatik-80110-357nm-nin--id10693619.htm https://www.uhrenhandel.de/edox-delfin-date-automatik-80110-357nm-nin
 2. Cześć! Jakiś czas temu dostałem w prezencie zegarek Komandirskie K46 z mechanizmen Vostok 2432. Zegarek mi się podoba i jest zrobiony przyzwoicie, ale mechanizm mi nie pasuje. Jest mało dokładny i już raz nawalił, co kosztowało mnie 250 zeta (naprawa i pełny serwis/konserwacja). Minęło 1,5 roku kiedy chodził idealne (-3s/dzień) i teraz gubi 30-40s na dobę. Nie mam siły na użeranie się z tym rzęchem. Ponieważ to prezent, nie chciałbym go wyrzucić i stąd pytanie, czy da się do tego zegarka wsadzić inny mechanizm, który będzie bardziej niezawodny? Wskazanie 24H mogę poświęcić, nie jest mi potrzebne. Czy to będzie Seiko, czy Miyota czy może ETA to mi w zasadzie wszystko jedno, bardziej chodzi mi o to, czy to jest w ogóle wykonalne?
 3. Uuuuu...to długo się nie nacieszyłeś :/ Dzięki za zdjęcia, utwierdzaja mnie w przekonaniu, że ten zegarek mi się podoba Udało Ci się naprawić? Jeżeli tak, to co się zepsuło i ile kosztowała naprawa?
 4. Kochani, jest do kupienia Eterna Kontiki Chrono w automacie, w cenie ok 1/3 katalogowej (około 4500 zeta). Czy ktoś może wie, jaka wersja 7750 tam siedzi? Czy warto kupić ten zegarek w tej cenie? Bardzo do mnie przemawia wysoka wodoszczelność (200M) i generalnie zegarek mi się podoba (poza paskiem - jest paskudny), ale że nie znam się za dobrze, to będę wdzięczny za wszelkie komentarze. Jeżeli w zbliżonej cenie polecacie coś innego, to chętnie zapoznam się z propozycją (mile widziane krótkie wyjaśnienie, dlaczego ten, a nie ta Eterna). Dokładnie to taki zegarek:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.