Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JanuszD

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Dziękuję. Myślałem, że jednak. W takim razie spróbuje go sprzedać za tyle ile go kupiłem. Chociaż zegarmistrz , po obejrzeniu, powiedział, że sam werk jest dość interesujący . Kamienie są w specjalnych gniazdach i jeszcze kilka plusów odnośnie samego werku (a). Kończę temat, dziękując wszystkim za opinie!
 2. śrenica zegarka wynosi ok. 2,76 cm
 3. Dziękuję za odpowiedź. Postanowiłem jutro pójść do zegarmistrza i dowiedzieć się o stan techniczny. Zegarek "chodzi" ale są małe kłopoty z nakręcaniem. Poza tym j, jak widać na zdjęciu. jedno uszko od paska jest wgięte. Zobaczę czy udał mi się zakup tej Cymy
 4. Nie chodzi mi o wartość pieniężną. ale czy jest np poszukiwany przez kolekcjonerów. Chcę wiedzieć więcej o tym zegarku. I tylko tyle.
 5. Wpadł mi w ręce stary zegarek Cyma. Jest na "chodzie" . Jednak nic o nim nie wiem. Stąd moje pytanie o wartość kolekcjonerską. Zrobiłem kilka zdjęć. Zauważyłem tam cyfry: 800309, 15 juwels, swiss made. REF 050.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.