Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mayol

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Mayol


 1. Ponieważ sam zmierzyłem się z tym problemem ustawiając AT4000-02E przybliżę temat, może komuś oszczędzę czasu na próby.
  Najważniejsze - zaczynamy od resetu i ustawienia pozycji zero. Jedyną różnicą w stosunku do filmu instruktażowego jest ustawienie pozycji zero na godzinie 1:00 a nie 0:00, wykonujemy czynności od 8m15s do końca filmu. Następnie puszczamy film od początku i wykonujemy wszystkie czynności aż do 4m4s ustawiając strefę czasową na Londyn i czas letni na ON. I to by było na tyle - mamy ustawiony wieczny kalendarz, czas letni i synchronizację radiową.
   

  Prosta sprawa. Trzeba ustawic punkt wzorcowy zamiast na 12 w nocy to na 1 rano, co oznacza , że zegarek będzie się synchronizował w ustawieniu na Londyn , będzie nam podawał prawidłowy czas także lato/zima a jedyny problem to to , że zamiast mieć zmianę daty o 12 w nocy będziemy mieli o 1 rano ale to chyba nie jest istotne bo o tej porze się śpi lub jest się kompletnie pijanym na imprezie.
  Mój był taki:
  attachicon.gifIMG_5310.JPG

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.