Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Quertim

Użytkownik
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Quertim


 1. Cześć,

  Mój Casio Oceanus OCW-120 zaczął źle chodzić. Przyciski nie reagują albo reagują nieprawidłowo. Czas się nie zgadza - zegarek spieszy o ok. 5 minut. Zegarek nie łączy się lub nieprawidłowo pobiera dane radiowe. ZIBI odmówiło pomocy, twierdząc że nie mają już części do tego zegarka, a bez części naprawy się nie podejmą. Szczerze to myślę, że nawet nikt nie spróbował nic z nim zrobić. Macie jakiś pomysł. Jestem z Łodzi.

  Casio Oceanus OCW-120

   


 2. Obawiam się, że żaden z tych zegarków nigdy nie ruszy. Przez moje ręce przeszło wiele "leżaków magazynowych" z których nikt na czas nie wyciągnął baterii.

  Wyciekający elektrolit dokonywał nienaprawialnych spustoszeń w elektronice. Sprzedający powinien zweryfikować stan przez otwarcie dekla inaczej te aukcje będą budziły wątpliwości. Ponad to w unieważnionych komentarzach pojawia się opinia na temat sprzedawanego zegarka.

  Za 2 stówki można bez problemu kupić działający zegarek, lub skupić kilkanaście złomów z których zapewne coś uda się uruchomić.

  No właśnie. To samo pomyślałem - bateria. Z drugiej strony miałem nadzieje, że w takich zegarkach fabrycznie montuje się baterie alkaliczne, które nie wylewaja że starości

   

  Sent from my A0001 using Tapatalk


 3. Mały offtop ale myślę, że niektórych z Was, przeglądających ten temat mój post i pytanie zaciekawi, a tym samym trafi tutaj na podatny i, co ważniejsze, właściwy grunt:

  http://olx.pl/oferta/warel-podobny-timeband-fairchild-usa-led-CID87-IDeeoWF.html#60d371b222

  Widziałem, że te zegarki pojawiały się też na allegro, ale wcześniej nie widziałem ich na olx. Czy ktoś z Was Koledzy/Koleżanki się nimi interesował, a być może kupił? Nie jest to Unitra, ale marzenie o fajnym ledzie pozostaje, a te tutaj wydają się ciekawą opcją. Niestety oferta budzi moje spore wątpliwości, dlatego chciałbym się Was zapytać o zdanie.


 4. No nie wiem. Wg. mnie pasowki powinny być na ebay oznaczane w dwóch kategoriach skoro jest taka możliwość. I to nie z powodu chęci zwiększenia oglądalności ale dlatego, że byłoby to w zgodzie z prawdą (oczywiście należy to oznaczyć jeszcze w opisie aukcji). Zamieszczenie pasowki tylko w kategorii zegarkow naręcznych jest nieuczciwe.

   

  Sent from my A0001 using Tapatalk


 5. Przepraszam, że tak troche zmienię temat, ale jak się można nadziać nie znając szczegółów to straszne. Wszystkie te pasówki, są równowartości mojej pensji lub nawet więcej. Wiadomo że każdemu z nas takie zegarki przyśpieszają bicie serca, ale jakby ono przyśpieszyło gdyby dotarły do nas takie frakeny z oberwanymi kołkami tarczy, lub składaki za takie pieniądze. Dlatego przynajmniej na mojej liście marzeń pozostaną bardzo długo jako niezrealizowane.

  Akurat te zegarki, które wskazał Paweł to na pierwszy rzut oka widać, że to są pasówki. Przy aukcji Bure problemem są beznadziejne zdjęcie. Czego jednak Wy nie zauważyliście (chyba) to że zegarek Romanowów ;) jest oznaczony na aukcji jako paskówka ;) Spójrzcie na wskazaną kategorię: Jewelry & Watches>Watches>Pocket Watches>Antique

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.