Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kornaszewski

Użytkownik
 • Content Count

  751
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Kornaszewski


 1. Na Web of Stories można obejrzeć wywiad z Danielsem. Opowiada o swoim życiu, pracy, hobby, zdrowiu i kontaktach ze szwajcarskim przemysłem zegarkowym. Tyleż pouczające, co zasmucające wnioski się nasuwają po obejrzeniu/przeczytaniu. Niektóre wypowiedzi Danielsa z wywiadu są rozbieżne z informacjami w wątku (o ile dobrze pamiętam).

  Strona domowa Daniels'a. Książki Danielsa można dostać na amazon. "Watchmaking" mam, mogę polecić. Ośmielająca :lol:

   

  Dla zainteresowanych transkrypcja wywiadu - George Daniels.pdf

  Może ktoś się pokusi o przekład.


 2. Życzę powodzenia projektowi "Copernicus" i jego autorom. Nie miałem siły wczytywać się w cały wątek, więc mogę nieopatrznie powtórzyć czyjeś "dobre rady".

  Moja rada jest prosta. Róbcie takie zegarki, jakie sami chcielibyście nosić :mellow: Reszta przyjdzie sama (lub nie :) ). "Tyle mojej rady, zrobicie jak będziecie chcieli".

  Gdybyście potrzebowali pomocy z dokumentacją techniczną, to ostatnio ukończyłem (z powodzeniem) kurs AutoCad i w wolnych chwilach między własnymi projektami mogę Wam coś przerysować. :)


 3. Przeczytane w necie.

   

  Dieta cud!

  Mam psa labradora i właśnie kupiłem worek Pedigree Pal w supermarkecie, po czym czekałem w kolejce do kasy. Kobieta za mną zapytała czy mam psa?(!) Bez zastanowienia odpowiedziałem, że nie i że właśnie ponownie rozpoczynam dietę Pedigree Pal, chociaż nie powinienem, bo ostatnio wylądowałem w szpitalu. Ale zdołałem zgubić ponad 20 kg zanim obudziłem się na oddziale intensywnej terapii z rurami w większości moich otworów i z igłami w obydwu ramionach. Powiedziałem jej, że jest to w sumie idealna dieta i należy mieć zawsze wyładowane kieszenie bryłkami Pedigree Pal i zjadać jedną lub dwie gdy poczujesz głód. Jest to żywność zawierająca wszystkie składniki niezbędne do życia i mam zamiar znowu ją zastosować. Musze zaznaczyć, że teraz wszyscy w kolejce byli oczarowani moją opowieścią. A zwłaszcza wysoki facet za tą kobietą. Zszokowana, zapytała, czy dlatego wylądowałem na intensywnej terapii, bo zatrułem się pożywieniem dla psów?

  Powiedziałem jej, że nie - że usiadłem na ulicy, by wylizać sobie jajka i samochód mnie uderzył...

  Myślałem, że trzeba będzie pomóc facetowi za nią wyjść ze sklepu,bo ze śmiechu prawie stracił przytomność...


 4. Dziękuję za gratulacje (zupełnie niezasłużone z resztą :))

   

  Tymczasem potomek bardziej męczy swoją mamę niż mnie. Do braku snu raczej jestem wprawiony, za to czasu coraz mniej :)


 5. Czasu teraz mam tyle, że dopiero teraz piszę ;)

   

  Waga: 3320 gram

   

  "wzrost": 53 cm

   

  jak najbardziej in-house, choć na projekt wielkiego wpływu nie miałem :)

   

  O wilku mowa...

   

  post-684-0-63540800-1331083302.jpg

   

  edit: zawyżyłem "wzrost"


 6. Mogę jedynie powiedzieć, że cieszę się iż Twoje przewidywania okazały się błędne.

  Informacje, które uzyskałeś od Metrona są wprawdzie skąpe, ale jednak coś napisali na temat tego zegara i wyrazili chęć pomocy jakbyś potrzebował części... :lol:

  Powiem szczerze, że Swatch Group (serwis Tissota) na moje pytanie o zegarek który posiadam nie udzieliło mi żadnych (dosłownie) informacji. Nawet okresu produkcji nie znali :lol:

  Stąd wniosek... Cudze chwalicie itd :D

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.