Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kwiatek

Użytkownik
 • Content Count

  9,382
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

Kwiatek last won the day on May 29 2020

Kwiatek had the most liked content!

Community Reputation

6,720 Guru zegarmistrzostwa

About Kwiatek

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Błonie

Recent Profile Visitors

8,954 profile views
 1. Więcej fotek będzie na pewno, ale w przyszłości To Marin Pine Moutnain 1, typowy wyprawowiec, długo się zastanawiałem czego chcę i w końcu podjąłem decyzję - cena jest w sieci Waga 15,4 kg opona bezdętkowy Wee Tire 29" o szerokości 2,6" więc traktor. Kierownica "bedroll" 780 mm więc jest co na niej montować. Mocowań ma sporawo, bo to rower wręczy przygotowany do bickepackingu. 3 dziury na rurze pionowej; 4 na górnej i 8 na rurze dolnej, tak więc podziurawiony mocno. Rama jest stalowa z cieniowanej stali chromowo molibdenowej 4130 Więcej można poczytać w sieci. Rower jak wspominałem można mocno obciążyć sakwami jak poniżej na przykład, wtedy trochę tych blatów może być użytecznych.
 2. Polećcie jakąś dobrą mocną lampę przednią, nie misi być lekka. I coś dobrego do tylu, żeby było mnie widać z daleka bede wdzięczny za sugestie.
 3. Qniowi zamelduj! A tak serio, to przecież i tak nikt nic z tym nie zrobi, bo serwerownia…
 4. Jakby ktoś miał ochotę za wyśmienitą cenę, to zapraszam na PW
 5. Dzięki. Wygląda na prawdziwy, rasowy retro e-bike!
 6. Wygląda coraz lepiej! Dopracowujesz szczegóły. A mam pytanie do ilu się to rozpędza i jak z hamowaniem?
 7. Wszystko dosłownie, zapraszam na PW
 8. Jakby ktoś chciał jakąś ładną kostkę to zapraszam na PW, na pewno się dogadamy. Ogólnie jest jeszcze coś więcej, ten kto obserwuje forum to wie co i jak...
 9. Póki co, jeszcze nic nie sprzedałem z G, chociaż miałem chwilę słabości z Carbonem. Gulf jest bardzo wygodny, to fakt. Jeszcze jednego bym przytulił… Ty wiesz jakiego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.