Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mkuka

Użytkownik
 • Content Count

  195
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

79 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

301 profile views
 1. Dziekuje. Jak się guma zużyje, to może poproszę o nowy pasek. Pozdrawiam.
 2. Chyba to kolega eye_lip jest psychoantyfanem tego zegarka. Ciągła negacja na podstawie marnych fotek.
 3. Witam, polecam Muzeum Starych Zegarów w Szczebrzeszynie: https://www.google.com/maps/@50.6950272,22.9783059,3a,90y,329.68h,77.93t/data=!3m7!1e1!3m5!1sAF1QipOxOxyVBDN202SpZzp16zfrOOBVuvzDh_KQdTpn!2e10!3e12!7i7910!8i3955
 4. https://www.centrumrowerowe.pl/adapter-topeak-barxtender-pd1589/ pozdr.
 5. Upss, kolejny specjalista od wiadomego zegarka. pozdr.
 6. Trzeci nie pasuje. Tylko na nim jest przed pełną godziną. pozdr.
 7. Masz Panie całkowitą rację. Ale nic ciekawszego nie znalazłem. Ocena na podstawie fotki i przez pryzmat bransoletki czy paska to nic ciekawego i nudne jest, Dziękuję za zrozumienie i samokrytykę. pozdr.
 8. Nikt Kolegi nie pytał o zdanie: cyt. "Nie trzeba nic oglądać na żywo, aby ocenić że to nie jest zegarek ze zintegrowaną bransoletą, a klasyczną koperta lange z bransoletą wychodzącą poza ucha, która wygląda koszmarnie i wizualnie nie jest zintegrowana, o tym jak się łamie co widać na powyższym foto, nie wspominając ( i o tym że kąt skosu uch koperty zewnętrznych nie jest prawidłowo kontynuowany na bransolecie). Bransoleta przez to poszerzenie jest za masywna do średnicy koperty. " To o Odyseuszu. pozdr.
 9. mkuka

  Porady potrzebuję :-)

  Witam. Wyjmij mechanizm i uruchom go np. na parapecie. 1. Gdy stanie, poruszaj delikatnie wahadłem - ruszy czy nie ? NIe ruszył - dokładnie obejrzyj mechanizm, delikatnie poruszaj wskazówkami do przodu (do tyłu ?!?). Może zobaczysz gdzie się blokuje. Nie widzisz - poruszaj dźwigniami, kólkami itp- delikatnie. Powinno coś dać się zauważyć. 2. Jaka jest amplituda wahadła - może mostek kotwicy jest za nisko i palety siedzą za głęboko co wymusza dużą amplitudę wahadła i straty energii. Głębokość palet reguluje się luzując dwie śrubki i przesuwają element w ramce w górę lub w dół, obserwując i nasłuchując jak pracuje wahadło. pozdr.
 10. Jak zwykle. Nie widzieli, nie przymierzyli ale wiedzą 😌 Absurd. pozdr.
 11. Koszt porównywalny. Z dachu idą tylko przewody 230VAC. Moce od 600W (na 2 panele) do 1500W (na 4 panele). Jak padnie, to wyłączą się tylko maks. 4 panele.
 12. A słyszałeś o mikroinwerterach Hoymiles ?. Możliwości konfiguracji ogromne. Każdy panel pracuje niezależnie. MOżna ustawić ile mocy na fazę itd. Oczywiście monitoring internetowy lub bezpośredno przez WiFi. Inwertery mogą pracować z jednym panelem. Dodawanie paneli banalnie proste. itp.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.