Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bikodh

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by bikodh


 1. Dzięki za porady :) nie spodziewałem się aż takiego odzewu w piątek wybiorę się na łowy i się pochwale. Tak jak pisze Kosma ja nie trawię tego typu obuwia i chodzę w nim tylko kiedy muszę. A moim standardowym butem jest NB albo meindl.


 2. Drodzy współforumowicze :)

   

  Szukam butów do 300-400 zł do garnituru który noszę bardzo rzadko :)

  Jakimi markami powinienem się zainteresować w tym segmencie ?

  Z góry dziękuje :)


 3. Czyli już poznałem waszego faworyta :)

  Mam jeszcze parę tygodni ale napewno tego Lantiera obejrzę. Sylwetkę mam "normalna" ;) nie za chudy nie za gruby, choc często spodnie za małe w udach/lydkach :/ dam znać co znalazłem


 4. Dobry wieczór wszystkim obecnym :)

  Przyszedł czas taki ze musze kupić nowy garnitur. I zastanawiam się co wybrać, jaki marki każą sobie płacić za logo a które są naprawdę godne zainteresowania.

  Nie wiem na razie jaki mam budżet ale oczywiście jak najlepszy stosunek cena/jakość.

   

  Z góry dziękuję.


 5. Na shin splints polecam piłteczkę kauczukową wielkości tenisowej i masowanie tylnej część łydek, na pewno znajdziesz miejsca które będą bolesne - jak je rozmasujesz  to i shinsplints znikną :)


 6. Wielkie gratulacje tym dystans jest nie do ogarnięcia moją głową :D. Ja wychodzę z kontuzji kolana i chyba schodzę na dystansy bardziej "sprinterskie" około 10 km. Takie mi dużo lepiej wychodzą na tle pozostałych zawodników.


 7. W moim wypadku była to chęć wystartowania w 3 zimowych "spartanach". Zacząłem biegać od zaszłego lata a pierwszym moim biegiem był "Katorznik" koleją rzeczy szukałem czegoś z przeszkodami i padło na Spartany, dodatkowo 3 moich znajomych też brało w nich udział. Tak więc w tym roku zaliczyłem 6,12 i 24 km biegi. Sam bieg urozmaicony, proste przeszkody na trasie co niestety mi nie sprzyjało w zajęciu dobrego miejsca ( jestem dość dobry w pokonywaniu przeszkód). Trasa prowadziła przez rozległe polany jak i lasem na przełaj. Dla kogoś kto trenuje biegi nie była ciężka kondycyjnie, jedynymi niebezpiecznymi momentami były oblodzone zbiegi w lesie skad kilka osób odwieziono kartką. Ogólnie wrażenia pozytywne ale muszę się nauczyć biegać :) Mój czas to ze wstydem :( 4:47 na 25 km :(


 8. I po biegu Spartan Race, 25km w górach z przeszkodami na trasie... Wszystko boli czas słaby :( kontuzje chyba jednak nie były wyleczone. Od 16 km musiałem iść :/

  Nauka na przyszłość żeby lepiej rolowac/rozciagac.


 9. Chodzi mi o coś innego. To co wymieniles to są biegi z przeszkodami. A mi chodzi o połączenie biegu na orientację ze spływem kajakowym, wspinaczką która wymaga sprzętu i tego typu zadaniami. Biegi z przeszkodami biegam :) Spartan Race, Katorznik, Bieg Morskiego Komandosa itd.


 10. Lekkie zapalenie chyba bo sam bym się nie domyslil tylko mi fizjoterapeuta powiedział że jest. Bardziej się boję o stan łydek w ogóle, bo ostatnio nawet rozciąganie i masowanie nie pomaga i jakieś takie spiete. Po biegu będzie czas na regenerację bo następny dopiero 19 marca.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.