Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ShoRtie

Użytkownik
 • Content Count

  1,613
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Posts posted by ShoRtie


 1. 19 godzin temu, Daito napisał(-a):

  Takie pytanie mam - kto z Nas ma i użytkuje na co dzień GBD-H1000? Chodzi mi o faktyczne użytkowanie tego zegarka na co dzień a nie od czasu do czasu - przejadałem sporo recenzji tego zegarka ale zwykle można je traktować jak "reklamę produktu" albo najwyżej "opis pierwszego wrażenia" bądź opinię na bazie krótkiego kilkudniowego użytkowania - a chciałbym poznać opinię bardziej rozbudowaną... Ktoś pomoże?

   

  Edit: nie chodzi mi o "katowanie" zegarka w warunkach siłowni, czy treningów na asfalcie - tylko raczej opinii przez pryzmat zwykłego "G" z wykorzystaniem niektórych funkcji które posiada ten zegarek, np pulsometru zegarka, stopera i jak wygląda realna i rzeczywista sytuacja z zastosowanym w tym modelu ogniwem i solarem.

   

   

  Ja używam na co dzień od prawie roku i nie wyciągam ładowarki z pudełka. Jeśli nie bedzie sie uzywac GPSu i wlaczonego ciagle pomiaru pulsu to ładowanie słoneczne wystarcza w zupelnosci. W intensywne dni uzywałem treningu po 2/3 godz dziennie na spacerach i ciagle mam wlaczony BT z wibracjami.


 2. Nie ma pozytywa to podziękuję. Widać, że nie mieli pomysłu na ten zegarek albo bali się coś zmieniać bo to bardzo lubiany model i nie chcieli nic zepsuć a tylko dodali obudowę carbonowa.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.