Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

adam1111

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Dzięki (będę pamiętał) ale na razie jeszcze się chyba wstrzymam. Koszt dorabiania nowej tarczy to pewnie z 250-300 zł; zastanawiam się czy w to inwestować, czy może sprzedać...
 2. Dzięki WIELKIE za pomoc i zlokalizowanie podobnego mechanizmu Ja przeczesywałem internet w te i we w te i nic nie znalazłem. Zastanawiam się obecnie nad dorobieniem "bezfirmowej" tarczy u polecanego na forum łódzkiego renowatora... Lekko skorygowałem zdjęcie. Zgodzę się raczej z kolegą Kieszonkowe, że jest "ZeniTh" - tak to mi przynajmniej na oko wygląda.
 3. Tak oto wygląda ten wynalazek;) Tarcza niestety pewnie dorabiana (ale to już pewnie dawno, dawno temu...). Jak widać np. w okolicach sub second'y około 0,5 mm prześwit, itd.
 4. Witam szanownych klubowiczów - wielbicieli marki Zenith. Jestem szczęśliwym posiadaczem starego i rzadkiego werku marki Zenith (piszę samo werku, bo myślę - chociaż mogę się mylić - że koperta jest dorabiana). Szacuję, że może pochodzić z lat +/- 1900-1920; ma średnicę około 25-26 mm. Czy ktoś spotkał się może z tego typu mechanizmem? Poszukuję oryginalnej tarczy do niego. Jeśli ktoś posiadałby chociaż zdjęcie takowej byłbym niezmiernie wdzięczny!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.