Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Gio

Użytkownik
 • Content Count

  1629
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Gio


 1. 26 minut temu, RagnarPL napisał(-a):

  Zegarek przepiękny. Na Twoich zdjęciach przyciąga do siebie jak magnes. Recenzja rzeczowa, z kilkoma smaczkami. O zgrozo, jak mogłeś i możesz go nie nosić 😱😱😱😱😱😱

   

  Nie ma to tamto! Skoro miał być nowy do zdjęć, to leżał w szufladzie i czekał 🙂


 2. 4 minuty temu, AK&AK napisał(-a):

  @Gio piękny zegarek (oczywiście jak na ten typ zegarka, bo tu producent wielkiego pola do manewru nie miał, chcąc pozostać dość zgodnym z oryginałem), wyszedł im, oj wyszedł, zmiany które wprowadzili są na wielkiego plusa. Dla mnie jeszcze edycja 95 była tą, którą bym chciał mieć. Tylko, że przy moim nadgarstku musieliby je zrobić w kopercie 39mm...

  Zresztą, czy to na pewno Twoje pożegnanie z serią rocznicowców? Może edycja 99 tak chwyci Cię za serce, że kupisz. Kto wie. W każdym razie życzymy dużo radości z tego Laco. Niech się (wreszcie) nosi! 

   

  Sam jestem ciekaw, co pokażą na 99 urodziny i w jakiej cenie. Też chętnie jakiś rocznicowy bym sobie kupił, a że rozmiar 39mm staje się modny i kilka modeli w nim ostatnio wypuścili to kto wie. 

   

  Dzięki kolego 🙂 W sumie tak jak wiele razy mówiłem, że "to zegarek na zawsze" to tak samo może być ze stwierdzeniem "już od nich nie kupię" 😄 Zobaczymy.

  I tak, Edycja 95 to był sztosowy zegareczek.

   

  A na razie cieszę się tym brąziakiem, którego kolorystyka jest bajeczna. Za chwilę zacznę mieszać paskami. Będę pokazywał. 

   

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.