-
Content Count
1739 -
Joined
-
Last visited
Posts posted by stolipl
-
-
-
-
Cześć, poszukuje jakiegoś radzieckiego zegarka z mechanizmem kwarcowym
dawno nie miałem i mi się zachciało mieć 😅 ważne by był sprawny, do 100zł jeśli jeszcze coś idzie za tyle kupić.
0 -

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk4 -

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk14 -
-

Może nic z wyższej półki, ale jak za te pieniądze to świetne.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk18 -

W domowym szpitalu dziś „dziadek” odmierza czas z niezbyt aktualną datą
20 -

W domowym szpitalu dziś „dziadek” odmierza czas z niezbyt aktualną datą
6 -

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk17 -
-
Czy ktoś z Państwa ma tego addiesdive i może się wypowiedzieć? Spodobał mi się, cena też fajna.
Ps. Zdjecie zapożyczyłem z komentarzy ze sklepu

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk0 -
Po dłuższej przerwie, znowu „wskrzesiłem dziadka”
13 -

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk12 -

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk2 -

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk4 -
Bardzo ładny model. Pasek dobrany idealnie.
W tym moim, też nie można. Lecz idzie to obejść. Trzeba zmieniać godziny między 22, a 2 to wtedy zmienia datę. Chyba nawet tak jest w instrukcji zegarka napisane.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk1 -
Lepszy zegarek niezawodny.
Jakoś nie narzekam na ten model. Minusem jedynie jest szkiełko
bransoletę zaś mam nieoryginalną.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk1 -

Zegarek wodny
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk17 -

Wodny zegarek
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk4 -

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk21 -

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk12 -

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk17 -

GW-1700DE
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk8


















DZIAŁ TECHNICZNY
in ZEGARKI ROSYJSKIE I RADZIECKIE
Posted · Edited by stolipl
Cześć, dorwałem takiego elektryka i nie mogę nigdzie znaleźć jakie by tam pasowały baterie. Może mi ktoś podpowie? Były by to 370/371? Nie mam jeszcze zegarka fizycznie, ale chciałem baterie zamówić.
edycja: znalazłem i są to baterie LR41. Ogólnie zegarek jest mocno zaśniedziały. Po włożeniu baterii wyświetlał hieroglify. Zacząłem czyścić ścieżki i wyświetla godzinę 5.00 i nic więcej. Brak reakcji na przyciski (oprócz światełka które świeci, ale rzadko).