-
Content Count
1739 -
Joined
-
Last visited
Posts posted by stolipl
-
-
Ja za to chce go póki co zostawić u siebieŚwietny! I nadal chcę go kupić


Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
0 -
Był pokazywany już, ale pokaże jeszcze raz i to już po bani


Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
0 -
5-202
Tak było przed 10-tą:

Tak jest po 10-tej:
0 -
@Rybak1979GSL przekonałeś mnie, dzisiaj chyba też założę elektronikę.
Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
0 -
Casio G-Shock GW-1700DE
0 -
Jest tak piękny, że nie potrafię mu zrobić zdjęcia
0 -
Coraz więcej chętnych mam
ale rzadka, że komandir czy kolor komandira?Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
0 -
Podniosłem towarzysza. Przyda mu się SPA, czy jak to się mówi w radzieckiej rosji?
0 -
Skoro jestem informatykiem, to i elektronika musi mi towarzyszyć od rana

0 -
Takie tam bezduszne


0 -
Fortuna kołem się toczy


0 -
Trafiła się japońska myśl zegarkowa, mianowicie Seiko 5Actus 6106-7700

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
0 -
Nie chcesz którejś sprzedać?

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
0 -
Ja chcę elektroniki!

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
0 -
-
Dzisiaj.
Z tyłu stoi "koperta" do wczorajszego chronografu.

a poniżej inny model "koperty".

Jak Ja Ci zazdroszczę

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
0 -
Wszystko by się zgadzało
0 -
Raczej teczkę

0 -
Pożyczanie zegarków przez moją kobietę, czas start...
0 -
Piękne te pierwsze chrono
0 -
@Wolf musisz zdobyć jakąś używkę

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
0 -
-
Pięknie zrobiona!
Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
0 -
@neclocus mówiąc szczerze raczej bransoleta zostanie tylko wymienię na inną. Fajnie jakby to była oryginalna wostokowa ale wątpię żebym taką znalazł.
Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
0


NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI
in ZEGARKI ROSYJSKIE I RADZIECKIE
Posted