-
Content Count
1739 -
Joined
-
Last visited
Posts posted by stolipl
-
-

Pozdrawiam
Kamil
0 -
Wszystko się da
popatrz na forum, kiedyś był temat o dorabianiu szklanych dekli. Pozdrawiam
Kamil
0 -
Nocne rozpakowywanie paczek zawsze na propsie
dzisiaj trzeci raz podejście do zegarków kieszonkowych. Mołnia z 1951 roku.

Pozdrawiam
Kamil
0 -
No dokładnie

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka
0 -
Ja swoje zegarki w końcu zacząłem przechowywać porządnie i znajdują się w tęczce którą dostałem na dzień chłopaka


0 -
Podoba mi się ten pasek
szkoda że nie do mojego, mimo że to moja rączka 
Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka
0 -
Dzisiaj, że pogoda dopisywała to moim towarzyszem na nadgarstku był Casio

0 -
Może i składak, ale za taką kwotę był że grzechem było nie wziąć.
Pozdrawiam
Kamil
0 -
Dzisiaj kupiłem w sumie zupełności przypadkowo w moim mieście na targu zegarek. Zmierzam do tego, że na targu w moim mieście takie rzeczy wręcz nie występują, a dzisiaj trafił się wyjątek, mianowicie Ałmaz.


Pozdrawiam
Kamil
0 -
Mi ostatnimi czasy włączyło się nowe hobby, mianowicie pióra.

Póki co skromnie, ale patrzę za innymi już

Pozdrawiam
Kamil
0 -
Zapomniałem o tym temacie kompletnie. Zaczynając zabawę w kolekcjonowanie zegarków nie przyszła mi do głowy myśl by mieć jakikolwiek kwarcowy zegarek analogowy. Były dla mnie bezduszy jak sam temat oznacza, jednak wszystko się zmieniło jak z głupoty (jak to u mnie najczęściej bywa) wygrałem licytację takiej o to pięknej rakiety rezonator.

Zegarek był tak przegenialny, że o Bożym świecie zapomniałem i tylko jego nosiłem. Inne zegarki dosłownie się nie liczyły. Wielkim zaskoczeniem był rozstaw uszu na 20mm na pasek oraz genialne diamentowe szkiełko (chodzi mi o szlif). Tykanie wskazówki sekundowej mnie zauroczyło, że chciałem coś niezwykłego i się stało. Czajka rezonator:
sprowadzona z Ukrainy, jeszcze na aukro od Pani Natalii. Zegarek jest dla mnie najpiękniejszym jakikolwiek zegarek miałem i widzialem. Kolor tarczy mnie zachwyca. Jego już nie noszę za często bo... Szkoda mi go osobiście. Moja znajoma jest nim tak zachwycona, że chce taki dla Siebie i mam jej znaleźć 
Z czajką przyszły jeszcze dwie elektroniki z Kijowa ale od kogoś innego. Mianowicie elektronika 53 oraz 22-01. 53ka niestety ma walnięty wyświetlacz, a 22-01 nie działają tylne przyciski



Zdobyłem też Elektronikę 1 na diodach. Zegarek w stanie jest BDB- według mnie jeśli chodzi o wygląd. Szkiełko wymaga co jedynie polerki, ale to małe piwo, bo dużym piwem jest szwankująca druga dioda od lewej. Wyświetla czasem więcej niż powinna. Mimo to wszystkie przyciski są sprawne. Chyba, że ktoś z działu technicznego wie jak to naprawić
wtedy bym się uśmiechnął. 
Pozdrawiam
Kamil
0 -
Tak, mopsA piesek to mops?

Pozdrawiam
Kamil
0 -
W końcu na nadgarstku
jestem nim zachwycony! 
Pozdrawiam
Kamil
0 -
No to mam problem, bo mój jest na 20

Pozdrawiam
Kamil
0 -
Kamil, świetny! To stan oryginalny, czy coś było odświeżane?
PS: wrzuć go na bransoletę, pach mu nie pasuje IMO

Jest niesamowity w swej prostocie.

DziękiI to najlepiej na bransoletę elektroniki oryginalną.
nie, nie było w zegarku nic modowane. Musi niestety albo stety iść i tak do majstra bo go coś boli :/
mam nadzieję że kwestia przeczyszczenia styków i wszystko będzie tak jak powinno. Bransolety elektroniki były na szerokość 20mm? 
P.s. wskazuje godzinę 21wszą, nie 22

Pozdrawiam
Kamil
0 -
Dzisiaj non stop na nadgarstku:

Pozdrawiam
Kamil
0 -
@Yakovlev dzięki ale już sobie poradziłem

Pozdrawiam
Kamil
0 -
Wątpię, bo właśnie ją uruchomiłemJakbyś się jej chciał pozbyć to daj znać.
teraz nauczyć się ustawić ją... Pozdrawiam
Kamil
0 -
Wpadła elektronika 1
niestety trupik :< może uda mi się go uratować 


Myślałem że nic mnie nie zdziwi.... Zegarek zaczął działać. Najpierw źle baterie założyłem, gdy odpalił nie działał jedna dioda. Po godzinie wszystkie działają...

Pozdrawiam
Kamil
0 -
Ktoś wie jak włożyć baterie do tego mechanizmu?

Druga sprawa, ma ktoś taką blaszkę może?

Pozdrawiam
Kamil
0 -
Ja trochę bardzo
świetny jest. Co to za model? Pozdrawiam
Kamil
0 -

Do tego modelu elektroniki jakie baterie wchodzą?
Pozdrawiam
Kamil
0 -
Gwiazdeczka

Skąd masz pasek? Bo szukam do swojej
0 -
Na aukro.ua sporo takich widziałem. Myślałem, by wziąć, lecz nie wiem jakby to przeszło celników jakby poziom promieniowania im by nagle skoczył, jeśli luma wytwarza jakieś w ogóle

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka
0

CO NOSZĄ WIELBICIELE ZEGARKÓW RADZECKICH JAK NIE NOSZĄ RADZIECKICH?
in ZEGARKI ROSYJSKIE I RADZIECKIE
Posted
Pozdrawiam
Kamil