Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

maciejc2005

Użytkownik
 • Content Count

  539
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Włocławek
 • Hobby
  rowery,zegarki, muzyka

Recent Profile Visitors

2,792 profile views
 1. Nie, nie próbowałem, aczkolwiek jeśli koszula była by na spinki - to chyba nie będzie problemu - jest znacznie szerzej, niż w klasycznej na guzik....
 2. Wg mnie wszystko zależy od ogólnych proporcji i wymiarów ciała. To największy zegarek jaki mam - 53mm, nadgarstek ledwie 18cm, ale płaski. Na zdjęciu samego nadgarstka wygląda typowo dla zegarków o takich wymiarach, - czyli trochę karykaturalnie, ale już przy ogólnych proporcjach ciała wg mnie nie, aczkolwiek to tylko moje widzi mi się, i tak sobie to tłumaczę.
 3. Witam Poszukuję fachowca, najlepiej z kuj-pom, który posiada to urządzenie ( bądź jego klon innej firmy ), z nakładkami do odkręcania dekli w zegarkach.
 4. Koperta w tym Breitlingu jest wykonana z tytanu - osobiście nie kojarzę podrób wykonanych z tego materiału.
 5. Interesy i konwersacja z maciejc2005 to przyjemność.

 6. Interesy z kolegą to czysta porzyjemność. Pozdrawiam

 7. mozesz znalezc gdzies do niej oryginalna sekundowa wskazowke???

  Pozdrawiam

 8. Ależ naturalnie że tak, tyle tylko, że warto zwrócić uwagę na budowane przez siebie zdania, żeby nie powstawały niepotrzebne wątpliwości, które potrafią zbudować spaczoną opinię właścicielowi. Nie chodzi mi tu w żadnym wypadku tylko o mnie, ale także o innych użytkowników; - "Czy wychodziły rózne wersje wskazówek sekundowych stopera dla tego modelu?"- czy taka forma nie jest prostsza, i nie powodująca powstawaniu niepotrzenych "zawirowań" wokół danej ososby?Poświęcając więcej jak 2 minuty w google , sądzę, że do takiego wniosku można by dojść samemu, i nic nie pisać, choć zawsze warto budować wiedzę, tak żeby każdy mógł z niej skorzytać( idea forum); kwestią jest tylko odpowiednia forma pisowni.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.