Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

maciejc2005

Użytkownik
 • Content Count

  653
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

227 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Włocławek
 • Hobby
  rowery,zegarki, muzyka

Recent Profile Visitors

3,684 profile views
 1. Nie będziesz - te zapięcie ma piny teleskopowe z obydwu stron , - tzn, że obydwie części paska wymagają przelotek. Nie zmienia to faktu, że można by się pokusić o zrobienie paska na zamówienie, który jednocześnie musiał by mieć w miarę precyzyjnie określoną długość, pod dany typ zegarka i obwód nadgarstka. Te zapięcie umożliwia regulację długości paska w zakresie chyba 12mm - miałem je, ale zwyczajnie już nie pamiętam
 2. Trochę odkurzę. Czy sprzedawał ktoś do usa? Jak to wygląda z odprawą celną? Co w sytuacji gdy kupujący paczki nie odbierze? Pytam, bo miałem taki przypadek na europie, i to co na tym zyskałem, to poniesienie kosztów wysyłki i odsyłki, a tutaj jak wiadomo kwoty są już niemałe, ale nie pamiętam, czy to było przez ebay czy ch24. Pytając "Chrono24" - odtrzymałem odpowiedź wymijającą, więc pewnie jak zwykle kupujący chroniony jest w każdy mozliwy sposób, a sprzedający nie, i on w przypadku nie odberania dostanie pełen zwrot środków, a moja paczka będzie tygodniami krążyć po urzędach celnych a na koniec otrzymam piękny rachunek, za który nikt mi nie odda. Miał ktoś taką sytuację, ew wie jak to się odbywa? Pozdrawiam
 3. Zegarek w bdb stanie, na dokładnym chodzie . Stan oceniam na solidne 7-8/10 z brązowym paskiem. W komplecie nie używany nigdy oryginalny czarny pasek, pudełko, nie uzywaną oryginalną bransoletkę. . Cena 999zł, inpost w cenie. Nie zamieniam się.
 4. Zegarek w stanie 7-8/10 wg mnie - normalne ślady użytkowania - jako, że koperta i zapięcie są wybarwiane na czarno - wszelkie rysy są bardziej widoczne. Na środku szkła dwa drobne zarysowania ar - o długości 0,5mm każde. Technicznie w super stanie. Sprzedaje sam zegarek bez pudełek i dokumentów - tak jak jest na zdjęciach. Nie zamieniam się, i nie mam parcia na sprzedaż - staram się zredukować. Cena 1999zł , inpost w cenie.
 5. Zegarek używany, z drobnymi śladami użytkowania - ogólnie stan 7/10. W komplecie dodatkowe igniwka bransoletki, pudełka, papiery. Mechanizm manufakturowy o rezerwie chodu 65godzin. Średnica zegarka to 42mm. Bardzo rzadko spotykana wersja na bransoletce. Nie zamieniam się. Cena 4999zł.
 6. Cześć, witaj :)

   

   temacie Breitlinga - co powiesz na 6900 zł z odbiorem osobistym?

   

  Pozdrowienia

  Łukasz

 7. Średnica zegarka to 44mm, ale rzeczywista to bardziej 43/43,5mm - wzór koperty jest dosyć niepowtarzalny, i trudno przyjąć punkt odniesienia do pomiarów. Bardzo ciekawy i rzadko u nas występujący model - produkowany tylko przez 3 lata. Zegarek w bardzo ładnym stanie - jakieś rysy na spodnim denku, ze dwie na bezelu; szkło czyste, ar też. W komplecie potwierdzenie zakupu z drugiej ręki z profesjonalnej firmy, oraz wydruki szczelności od zegarmistrza etc. Bransoletka na maksymalnie 18-18,5cm obwodu nadgarstka, jej stan oceniam na 8,5/10 - ślady używania są bardzo niewielkie. Cena 7500zł6999 plus 15zł inpost.
 8. Model wyjątkowy, gdyz nie był dostępny w sprzedaży. Dostawali go jedynie wybrańcy od Marca Hayeka, - dyrektora Blancpain. Sprzedaję sam zegarek, w stanie bdb - nie był raczej nigdy noszony, aczkolwiek jakieś minimalne ślady szufladowe mogą się znaleźć, lecz podkreślam, że naprawdę minimalne. Cena 450zł + kw 16zł.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.