Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

maciejc2005

Użytkownik
 • Content Count

  581
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Włocławek
 • Hobby
  rowery,zegarki, muzyka

Recent Profile Visitors

3,072 profile views
 1. Koledzy, - kupował ktoś może pasek bezpośrednio ze strony breitling.com? Ceny są bardziej atrakcyjne niż np na all....o, gdzie do końca i tak nie ma pewności co do oryginalności produktu.
 2. Witam Będąc jutro w stolicy, - chce skorzystać z okazji i zaliczyć wizytę u jakiegoś zegarmistrza, lecz powodem nie jest szukanie kompetencji, czy fachowości, lecz posiadania przez niego pewnej maszyny do otwierania dekli. Nie liczę na to, że ktoś mi napisze, kto taką ma, - lecz kto taką mieć może. U siebie w mieście i tak nie znajdę odpowiedniej osoby, więc nic mi nie szkodzi spróbować. Dekiel o tyle specyficzny, że jest zakręcany, bez podfrezowań pod klucz, dodatkowo wykonany z tytanu, i praktycznie gładki. Uprzedzając, - piłeczkę mam, nową - i nie ma szans, zresztą temat tej marki i otwierania jej dekli wałkowany był na zagranicznych forach parukrotnie. Z mojej wiedzy wiem , że Bergeon 5700 z gumowymi końcówkami by sobie poradził, ewentualnie jakiś klon tej maszyny, - zadawałem już tutaj te pytanie, lecz pozostało bez odpowiedzi, lecz liczę na to, że jednak jest ktoś w Wa-wie kto może to ogarnąć.
 3. Nie, nie próbowałem, aczkolwiek jeśli koszula była by na spinki - to chyba nie będzie problemu - jest znacznie szerzej, niż w klasycznej na guzik....
 4. Wg mnie wszystko zależy od ogólnych proporcji i wymiarów ciała. To największy zegarek jaki mam - 53mm, nadgarstek ledwie 18cm, ale płaski. Na zdjęciu samego nadgarstka wygląda typowo dla zegarków o takich wymiarach, - czyli trochę karykaturalnie, ale już przy ogólnych proporcjach ciała wg mnie nie, aczkolwiek to tylko moje widzi mi się, i tak sobie to tłumaczę.
 5. Koperta w tym Breitlingu jest wykonana z tytanu - osobiście nie kojarzę podrób wykonanych z tego materiału.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.