Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JISKRA

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
  1. Witam ponownie. Padło jednak na Seiko sne527P1 i lekko już go przetestowałem. Przeżył biwak nad jeziorem. Było rąbanie drewna na ognisko, kąpiel w jeziorze i ogólnie mini triathlon. Jak na razie to sprawuje się bez zarzutu i mam nadzieję, że tak pozostanie. Jedyne do czego można by się było przyczepić, to brak lumy, ale to jest do zaakceptowania. cordi7 - Automaty nie są zbyt odporne na wstrząsy, a ja prowadzę dość aktywny tryb życia i przypuszczam, że u mnie by się nie sprawdził, tak więc odpadł w przedbiegach. zegarex W oceanusach, przynajmniej tych, które oglądałem jak na mój gust trochę za dużo się dzieje na tarczy. Wolę raczej klasykę. Jeszcze raz dzięki wszystkim za rady i propozycje.
  2. Dzięki za rady, bo w sumie upewniły mnie w wyborze. mcrm Citizena AS 2050-87E mam właśnie do odesłania do sklepu z powodu braku synchronizacji. Nie wiem, czy może tylko taki egzemplarz mi się trafił, czy ten typ tak ma, ale po kilkunastu próbach synchronizacji i zerowania zegarka, wynik zawsze był negatywny, a do Frankfurtu mam w linii prostej coś około 700 km. Z resztą byłem w serwisie Citizena we Wrocławiu i tam powiedzieli mi, że coraz więcej klientów z zegarkami z RC ma problemy z synchronizacją, bo są takie zakłócenia w eterze. Centralny serwis Citizena w Warszawie to w ogóle porażka, bo jak zadzwoniłem do nich po poradę to facet się zdziwił, że takimi pier........mi mu du...ę zawracam. Zresztą komentarze na temat tego serwisu w necie są dosyć jednoznacznie negatywne. luukasz zwycięży chyba jednak sentyment do marki, wszak 41 lat to prawie jak rodzina, a z rodziną wiadomo na zdjęciu to po środku bo po boku obetną, ale jednak rodzina," a kiedy jej ni ma, samotnyś jak pies" Jeszcze raz dzięki za pomoc.
  3. Witam wszystkich i pozdrawiam. Choć jest to mój pierwszy post, to forum czytam i obserwuję już od paru lat. Tytuł tematu może trochę sentymentalny, ale jak napisać o zegarku, który używam dzień w dzień od 41 lat. Ale jak wszystko co dobre kiedyś się kończy, tak mój Seiko 7546 8540 TH, też dożywa swojego czasu i dołączy do kolekcji, a pora dokonać zmian. Szukam zegarka w podobnym stylu, jedyna zmiana to solar zamiast baterii. Wybór między Seiko i Citizen. Koperta max 41 mm, a budżet to max 1200-1500 zł. Wstępnie wybrałem coś takiego: https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-solar-sne527p1 https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-eco-drive-titanium-bm7360-82l i teraz proszę o porady i ewentualne inne propozycję, za które z góry dziękuję.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.