Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kuraq377

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Cena jak za markę dobra, aczkolwiek nikt głupi nie jest, a aukcja stoi już dosyć długo. Podoba mi się po prostu z wyglądu. Warto go kupić czy jest jakościowo przepaść między przykładowo Omegą za 1500? Wart jest tych pieniędzy?
  2. Natrafiłem na taką aukcję. Widać, że zegarek dosyć sfatygowany. Ciężko znaleźć w internecie zdjęcia zegarków tej marki, w szczególności konkretnych mechanizmów. Czy mam podstawy uważać, że to oryginał? http://allegro.pl/jaquet-droz-prestiz-rolex-omega-longines-i6783624923.html#imglayer
  3. Witam. Przy przeprowadzce znalazłem na strychu taki oto zegarek. Próby wpisywania w Google umieszczonych na nim napisów na nie wiele się zdały. Próbowałem go nakręcić, ale chyba jest niesprawny. Wnętrze jest wolne od dużych zabrudzeń i ognisk korozji. Prosiłbym serdecznie o zidentyfikowanie. Czytałem regulamin i wiem, że nie przeprowadza się wycen, ale chciałbym tylko wiedzieć czy zegarek jest wart więcej niż materiał, z którego jest wykonany i czy warto tracić czas na jego wycenę.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.