Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GooseKat

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

161 Entuzjasta zegarmistrzostwa
 1. Na szczęście tak rzuca się w oczy, że udało się tego uniknąć P.S: Pozdro z Ligoty
 2. Diver trzymany w bezpiecznym miejscu z dala od wody
 3. Na grupie garminowej nie raz spotkałem się z pytaniem w stylu: Poradźcie który garminek będzie pasował do koszuli? (lub garnituru). Odpowiedź może być tylko jedna: żaden. Niemniej jeżeli ktoś tak zrobi bo mu się podoba to why not ? Jednak wracając do Twojego pytania, przetestowałem na sobie różne zegarki sportowe i poza wyglądam najważniejsze są funkcje i ekosystem danego producenta. Garmin ma najbardziej rozbudowane funkcje i oprócz aplikacji można również korzystać z serwisu www.
 4. Hej, Vivoactive 4 ewentualnie seria Venu lub Polar Vantage V2. Generalnie polecam Garmina, ponieważ ma najlepszą aplikację di obsługi zegarka. Z zegarków biegowych żaden nie będzie elegancki
 5. Reset jest możliwy tylko poprzez rozkręcenie i wyjęcie akumulatora. W takim wypadku najlepszy będzie kontakt z dystrybutorem : Zibi. Ewentualnie udaj się do najbliższego Time Trendu z zegarkiem, oni go wyślą na serwis i tam oszacują koszt naprawy.
 6. Gdy naciskasz i przytrzymujesz "A" przez kilka sekund, jest słyszalny dźwięk "piknięcia"? -> słychać w 1:52.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.