Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MicroBlock27

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Cześć, postaram się dorzucic w wolnej chwili fotkę co do samego zegarka to zakupiłem go w sieci timetrend
 2. Witam ponownie, Dziękuję wszystkim za zaangażowanie, udało mi się przymierzyć wszystkie cztery zegarki, także ostatecznie zastanawiałem się już tylko pomiędzy Tissotem Visodate i Atlantic Worldmasterem (jest w sprzedaży, ale już nie jako wersja limitowana). Visodate bardzo fajny, elegancki zegarek, jedyne jego minusy - jak dla mnie - to fakt, że na mojej ręce był troszkę za mały oraz mocno refleksujące szkiełko. Szukałem zegarka oryginalnego - wyjątkowego, który mógłby być również ECD i tak stałem się właścicielem Atlantica @edit: Jeżeli chodzi o atlantica, jest to seria wypuszczona już po ukazaniu się serii limitowanej, obecnie na mechaniźmie ETA 2824, na chwile obecną w sprzedaży utrzymują się ostatnie sztuki tego modelu.
 3. Już to zrobiłem Zastanawia mnie jak jakościowo względem Tissota i Atlantica wypada Festina. Na anglojęzycznych forach znalazłem informację, iż biorąc pod uwagę same mechanizmy to nie warto dopłacać do ETY, wiadomo że dochodzi do tego jeszcze ogólna jakość wykonania samego zegarka, ale zakładając ze względnie wizualnie oba są ok, to czy warto dopłacić 1000 zł ?
 4. To prawda, ale nie podobają mi się rzymskie liczby na tarczy niestety;/ a w wersji klasycznej sporo ponad budżet
 5. Witam serdecznie, jest to mój pierwszy post na forum, mam nadzieję, że nie ostatni:) Planuję zakup swojego pierwszego automatycznego zegarka, który mam nadzieję będzie mi służył przez kilka najbliższych lat podczas codziennej pracy. Po długich poszukiwaniach mój wybór padł na cztery modele, powiedziałbym właściwie, że na trzy plus festine TISSOT T019.430.16.031.01 VISODATE, Atlantic Worldmaster The Original 53754.41.93R oraz Tissot Automatics III T065.430.16.031.00 oraz wspomniana Festina 6846/1. W związku z tym proszę o subiektywne opinie (obiektywne również) na temat tych modeli i znajdujących się w nich mechanizmów Nie rozważam raczej już na tym etapie innych modeli. Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.