Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

radoslavm

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

119 profile views
  1. Chyba niestety w moim przypadku serwis miał rację. Zegarek mimo długiego czasu ładowania nie wrócił do pełni sprawności. Nie poddał się procedurze resetowania. Nie działa też kalendarz (nie wskazuje dnia tygodnia ani miesiąca. nie daje się też ustawić manualnie) i nie pobiera aktualizacji czasu ani automatycznie ani poprzez wymuszenie. Ale udało się ustawić manualnie czas i zegar główny czas odmierza. Jako zwykły czasomierz zatem służy, zobaczymy jak długo.
  2. jak w tytule AT9030-55L Po kilku godzinach na parapecie ruszył ale nie chce zaktualizować godziny ani daty. Pokazuje też bardzo mało baterii.
  3. Pozwolę sobie podpiąć się pod temat. Sytuacja podobna jak u kolegi @ralfox zegarek oddany do serwisu na wymianę akumulatora po kilku tygodniach informacja, że konieczna jest wymiana mechanizmu. Nawet odpowiedzi serwisu podobne U mnie niestety na resetowanie brak reakcji. Czy przed resetowaniem "ładowałeś" zegarek pod sztucznym światłem czy też wystawiałeś go na światło dzienne?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.