Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Feataur

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. @Kieszonkowe A dałoby radę przesłac zegarek pocztą z jakimś potwierdzeniem zlecenia na naprawę? Wysyłałbym z UK więc trochę by to zajęło. Co do ceny to na priv myślę, że trzeba by przenieść się.
 2. @mayor W takim razie zostawię to zegarmistrzowi do zrobienia. @kiniol Srebro. Sprawdziłem u jubilera. Solid silver jak mi powiedział.
 3. Jeśli widziałbym jakie szkło potrzebuję, mógłbym wylicytować coś na eBay. Ma Pan może jakieś informacje, ew.jak zmierzyć rozmiar szkła i jego kształt? Pozdrawiam
 4. Witam! Nazywam się Michał i lubię zegarki mechaniczne Mieszkam w Southampton, UK. Oprócz tego moją pasją są zwierzaki egzotyczne (wszystko co ma łuski/więcej niż 4 odnóża ). Z ciekawszych zegarków posiadam przedwojennego kieszonkowca LIP, custome made zegarek z mechanizmem sowieckiego Molnija oraz szwajcarskiego Avia z lat '50 Pozdrawiam!
 5. Witam. Jakiś czas temu udało mi się nabyć za grosze przedwojenny zegarek kieszonkowy LIP w srebrnej kopercie. Szukam teraz dobrego zegarmistrza, który podjąłby się wyczyszczenia mechanizmu i wstawienia szkiełka. Zależy mi na jak największej oryginalności zegarka, więc poszukuję również szkła z tamtego okresu. Kogo polecacie i gdzie można dostać szkiełka do takiego zegarka? Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.