Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

simonx10

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Witam, jestem już zdecydowany na kupno tego zegarka: Lorus RT345FX9 . Nie wiem natomiast, który sklep wybrać, w każdym jest ta sama cena, te sklepy to: lorus.pl zegarkicentrum timetrend zegarek.net Przed kupnem wybiorę się jeszcze obejrzeć ten zegarek w którymś z w/w sklepów
 2. W tym lorusie https://zegarkicentrum.pl/pl/p/Lorus-Meskie-RT345FX9/47489 nie podoba mi się pasek. Da radę go zmienić na czarny? I jaki byłby koszt +/-? Czy jakiś sklep przy kupnie byłby w stanie taką zmianę zrobić, czy raczej to jest niespotykane?
 3. Wiem że opinie nie są najlepsze, ale co lepiej wybrać, Lorus w/w czy ten tommy ze strony co kolega podał? Bardziej podoba mi się tommy, i jak z tą stroną? jest ona pewna?
 4. To pewna strona? Jakiej jakości jest ten zegarek? Lepszy od lorusa?
 5. Witam, szukam zegarka podobnego do tego http://www.e-zegarki.pl/p/s/807001/zegarki/na-pasku/1791182 . Nie chcę jednak tyle płacić za niego, w dodatku przeczytałem, że płacimy za znaczek w zegarkach tej firmy. Szukam więc czegoś bardzo zbliżonego i w cenie do około 400zł. Znalazłem taki zegarek: https://zegarkicentrum.pl/pl/p/Lorus-Meskie-RT345FX9/47489 . Nie wiem jednak jak będzie się prezentował z tym niebieskim paskiem, szczerze chyba wolałbym z czarnym, choć takiego z niebieskim nie widziałem na żywo. Ktoś może wyrazić opinie o w/w zegarku lub doradzić mi jakiś podobny do takiego z pierwszego linku? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.