Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Oraw

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

153 profile views
 1. A niby to Oraw robi zawieruchę, tak? Wszystko to wina tego łotra ... Koralgola🤣🙂
 2. Oraw

  Teorie spiskowe

  Tego okolicznościowego Poliota ( limit 100 sztuk ), wytworzyła mała niemiecka manufaktura... https://www.poljot24.de/en/ ...której właścicielem jest Aleksander Shorokhoff, którego główną manufakturę chyba znasz... https://alexander-shorokhoff.de/ ...ale z Jego stajni zegara, to nie pokażę...😎 Lincoln, nie mam uprzedzeń, pod żadnym pozorem, pół świata zjeździłem, pracowałem z ludźmi wielu ras, różnych pochodzeń, wszystkich monoteistycznych religii..i co ciekawe, żaden z tych ludzi, nie " dogryzał " mi z tego powodu, żem Polak i białas i katolik. Z kilkoma mam kontakt do dziś. Jestem konserwatywnym katolikiem, ale nie różnicuję i nie dzielę ludzi, na takich, czy siakich. Mam trójkę dzieci dorosłych, letnią katoliczkę, niezdecydowanego i mega ateistkę...i nic z tego nie wynika, kocham ich wszystkich tak samo mocno i robię, co tylko mogę dla nich, aby byli szczęśliwi i zdrowi.
 3. Oraw

  Teorie spiskowe

  Jak dzieci po prostu...jeden "sprawdza", drugi pyta o moje zegarki. Lincoln, już pisałem, że nie ma obowiązku tutaj pisać o zegarkach, czytać o nich lubię, oglądać ich zdjęcia, czasem coś kupić, choć coś tam kiedyś pisałem w temacie zegarków Orient, nawet zdjęcie mojego ulubionego Orienta wstawiłem. Co do moich zegarów, mam ich kilka. Ostatni zakup Ci podlinkuję, co by choć trochę zaspokoić Twoją ciekawość: Pięknie wykonany. Naciąg manualny. Kosztował z wysyłką 370 euro.
 4. Oraw

  Teorie spiskowe

  I znowu powiedziałeś nic...żadnych przykładów, potwierdzenia tez, dowodów, tylko zwykłe insynuacje. Po emisji tego filmiku puściły Ci nerwy i palnąłeś głupot kilka i miast przeprosić i odejść w skrusze, nadal atakujesz! Godności Waść, godności! A ten Twój tekst do mnie " jaki tam stopień macie Oraw ", to po prostu żenada żenad! Kolego pochodzę z rodziny prawicowo - wolnościowej, moi przodkowie walczyli o wolność, tracili za nią życie, ratowali ludzi z obozów koncentracyjnych, takie Twoje " komusze " teksty spływają po mnie, nie Jesteś w stanie mnie obrazić! Zatem odejdź w pokoju i bądź zdrów! Amen P.S. Nie odpowiem już na żadne Twoje wpisy.
 5. Oraw

  Teorie spiskowe

  Desmo, daj już spokój szanowny kolego. Zareagowałeś jak "smarkacz" różnymi insynuacjami bez poparcia żadnego, potem i nadal atakujesz mnie, używając manipulacji słownej....że niby skąd pomysł, że się tym filmikiem zachwyciłem? Człowieku niewiary niezłomnej, powiem to konkretnie...zmartwił mnie ten film, nie z powodu jego prawdziwości, bo o niej nic nie wiem, zmartwił mnie z powodu tego, że teraz społeczeństwo będzie krzywo patrzeć na wszystkie służby, które są na " polu walki" i w co ufam, wykonują swoje obowiązki uczciwie oraz zmartwiłem się tym, że jeśli...powtarzam...jeśli, okaże się, że cokolwiek z tego, o czym mówił ten ratownik jest prawdą i będą z tego jakieś negatywne skutki, to odpowiedzialność poniosą Ci z linii frontu, a nie ich szefowie i politycy! I tyle! Zatem pozostań w pokoju i w zdrowiu!
 6. Oraw

  Teorie spiskowe

  Bardzo dobry wywiad z rozsądnym człowiekiem, który pokazuje wiele obrazów dzisiejszej sytuacji. Mądre słowa, tezy z uzasadnieniem, popatrzcie niektórzy, jak wygląda dialog na poziomie. W niektórych punktach, nie do końca mam takie samo zdanie, ale je przemyślę, choćby z szacunku dla człowieka, który w tym wywiadzie, swoją postawą uszanował odbiorców jego wypowiedzi.
 7. Oraw

  Teorie spiskowe

  Robię Desmo...poczytaj choć dzisiejsze moje wpisy. Siedzę w domu, choć mógłbym pracować i świadczyć moje usługi. Uważam poza domem na to, by nikomu nie zagrażać i nie zakazić, choć jestem zdrowy. Cytujesz Pismo Święte, bardzo mnie to cieszy, że znasz JEGO fragmenty, jest nadzieja także dla Ciebie.
 8. Oraw

  Teorie spiskowe

  Widzisz, nie ma nic na poparcie swoich słów. Jak pisałem, to słabe i powinieneś się wstydzić! Odejdź w pokoju. Życzę Ci zdrowia i wszystkiego najlepszego.
 9. Oraw

  Teorie spiskowe

  Najpierw rzucasz insynuacjami na lewo i prawo, których nie potrafisz poprzeć niczym, a teraz odbijasz piłeczkę personalnymi wybiegami! Słabe to Desmo, strasznie słabe! Shame! Widzisz kolego, ja w moim wpisie, namalowałem obraz sytuacji, która może się wydarzyć, ale przecież nie musi, bo prawda się obroni! Pochyliłem się nad tymi, którzy są " na polu walki " i uczyniłem akt żalu w ich stronę, jakby się okazało, że niektórzy z nich są nieuczciwi. Nie widzę powodu, żeby moja " tożsamość " miała ucierpieć jakkolwiek. Nigdy nie pisałem, że wirusa nie ma i, że ludzie w związku z nim, nie mogą ciężko zachorować, nigdy także nie namawiałem nikogo, do tego by się nie szczepił...więc Twoja uwaga nie jest trafiona.
 10. Oraw

  Teorie spiskowe

  Hola hola...próbujesz się tanio wykpić! Jesteś poważnym człowiekiem, tak? Zostawmy Sumlińskiego, póki co. Co miałeś na myśli, pisząc o Jarosławie? Jakiś konkret, czy to była pyskówka emocjonalnego "smarkacza" ? I nie chodzi mi tu o obronę Jarosława, absolutnie nie...tylko o to, co Ty napisałeś i dlaczego tak napisałeś! A pytanie do mnie? O co w nim chodziło?
 11. Oraw

  Teorie spiskowe

  W domu jestem dłużej. Na początku kwietnia miałem wrócić do pracy, po ciężkiej chorobie, ale zostałem w domu na dwa miesiące. Niejednego zatwardziałego ateistę Pan Bóg obdarzył wiarą, bądź dobrej myśli...ja jestem.
 12. Oraw

  Teorie spiskowe

  Absolutnie się zgadzam. Codziennie się o wszystkich modlę. Robię wszystko, aby nikomu nie zagrażać i nie zakazić, nawet tak jak pisałem wcześniej, sam sobie zrobiłem dwa miesiące lockdownu, nie chodzę do pracy, siedzę w domu.
 13. Oraw

  Teorie spiskowe

  Mnie także to smuci i to bardzo, zwłaszcza u niektórych katolików. Jest nadrzędne ponad mamoną, a nawet jakimiś prawami wolnościowymi, zgadzam się. Podrzędne zaś jest Prawdzie, czyli Panu Bogu. Jasnowidz? Prorok? Dokładnie tak uważam.
 14. Oraw

  Teorie spiskowe

  Bardzo dziwna jest ta Twoja reakcja Desmo...nie jest merytoryczna, za to bogata w insynuacje. Popatrz na odpowiedź kolegi Bugs - a, nic nie insynuuje, podaje konkrety, do ewentualnego zweryfikowania. Pytasz o dowody? A Ty sprawdziłeś? Masz dowody na to, że Wojciech Sumliński oszukuje, plagiatuje? Masz dowody na to, że ma jakichś mocodawców, którzy mu płacą za rozsiewanie fejków? Masz dowody na to, że "byli i obecni dziennikarze TVP różnymi kanałami sączą przekaz" - w sumie to nie wiem, co chciałeś powiedzieć. A dlaczego Jarosław miałby się wyłgać od czegoś, co jest prawdą? Czemu tak napisałeś? Chcesz nam coś powiedzieć? Widzisz Desmo, autor tego reportażu firmuje go swoim nazwiskiem, z otwartą przyłbicą, a Ty kolego, snujesz insynuacje anonimowo, zatem kto tutaj wygląda na wiarygodnego? A pytania do mnie w ogóle nie rozumiem, mógłbyś doprecyzować? Pozdrawiam wszystkich i zdrowia życzę.
 15. Oraw

  Teorie spiskowe

  Jaka cisza nastąpiła po tej bombie! To symptomatyczne, spodziewane. Informacja obiega społeczeństwo. Na paru platformach, w trzy godziny obejrzało 100 tysięcy ludzi, w parę dni będzie milion, a potem metodą "szeptanki", dojdzie to do uszu prawie każdego. Już nie wiadomo, co jest prawdą, co manipulacją, a co zwykłym oszustwem! Prędzej, czy później, wszystko wyjdzie na jaw, dlatego, że tylko prawda się obroni i jest niepodważalna! Nie wiem, co teraz będzie, ale można przypuszczać, że społeczeństwo powoli przestanie ufać informacjom z mainstremu, zacznie baczniej się wszystkiemu przyglądać, weryfikować informacje i działania, dotyczące covidu i szczepień, będzie patrzeć na ręce służbom w tym uczestniczącym, zadawać pytania, czasem niewygodne. Współczuję Wam wszystkim, którzy macie bezpośredni udział w procesie leczenia covidu i szczepień, bo jeśli cokolwiek z tego, o czym powiedział ten ratownik, jest prawdą, to o negatywne skutki, zostaniecie oskarżeni Wy, a nie politycy i środki masowego przekazu, tylko Wy...bo z Waszej strony płyną informacje, które potem, podawane są do publicznej wiadomości! Najpierw będą to oskarżenia społeczeństwa, a później, jeśli one będą mocne, przejmą je organy ścigania, bardzo mi Was już żal, bo po pierwsze, ufam, że większość z Was, to uczciwi ludzie, którzy wykonują swoją pracę, najlepiej jak potrafią i są także ofiarami, a po drugie, politycy i Wasi szefowie, będą nietykalni! Niech Was Pan Bóg ma w swojej opiece...wróć...niech ma w opiece Nas Wszystkich!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.