Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Oraw

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

61 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

172 profile views
 1. Oraw

  Teorie spiskowe

  Cicho siedzę od miesięcy, nie udzielam się w temacie, ale tutaj muszę zaprotestować! Szanowny Desmo, może Cię to zdziwi, ale zrób reaserch wśród lekarzy, którzy widzieli cudowne uzdrowienia w sytuacjach, gdy medycyna sobie nie poradziła i lekarze rozłożyli ręce! Bóg pomaga częściej niż myślisz! Tego jestem w 100% pewien, bo taki cud przeżyłem! Pozdrawiam wszystkich, życzę zdrowia i tylko słusznych decyzji w sprawie jego zachowania.
 2. Oraw

  Orient

  Zrobione, z wielką przyjemnością.
 3. Się umie, się mówi się...🤣
 4. Oraw

  Siepomaga Wiktor

  Pieniądze dla Wiktora zebrane! Jesteście wspaniali!🙂
 5. No i weź się tutaj człowieku zaszczep...🤣🤣🤣 VID-20210510-WA0002.mp4
 6. Czeczota zdecydowanie!
 7. Witajcie Szanowni Forumowicze! 🙂 Wiem, wiem...tęskniliście...ja też! Ale w " kącie " byłem, za złe zachowanie... ...i tutaj kłaniam się Modowi, bo łaskawy był, zawsze mógł mnie na dłużej z Wami rozdzielić, albo...nie daj Bóg, wyrzucić na zawsze...😎 Życzę Wszystkim zdrowia i uśmiechu oczywiście Żeby nie było spamu, to poniżej żarcik. **************************************************************************** - No ale co to za zdjęcie? - Moje. - Ale jakie? - Normalne. - Nie, proszę pana, to nie jest normalne zdjęcie. - Nie jest normalne? A jakie? - Uśmiechnięte. - To źle? - Do dowodu nie może pan być uśmiechnięty. - Dlaczego? - Bo uśmiech to nienaturalny wyraz twarzy. - Pani żartuje. - Nie proszę pana, proszę sprawdzić w przepisach. Przepis mówi, że uśmiech jest nienaturalnym wyrazem twarzy. Może pan sprawdzić na stronie obywatel.gov.pl - To mam przynieść zdjęcie z ponurą miną? - Musi być pan naturalny, taki jak na co dzień. - Ale ja na co dzień jestem uśmiechnięty. - Pan się ze mną drażni. - Nie drażnię, proszę na mnie spojrzeć. O, uśmiecham się do pani przecież. - Pan się uśmiecha, bo chce mi zrobić na złość. *******************************************************************************************************************************************
 8. A niby to Oraw robi zawieruchę, tak? Wszystko to wina tego łotra ... Koralgola🤣🙂
 9. Oraw

  Teorie spiskowe

  Tego okolicznościowego Poliota ( limit 100 sztuk ), wytworzyła mała niemiecka manufaktura... https://www.poljot24.de/en/ ...której właścicielem jest Aleksander Shorokhoff, którego główną manufakturę chyba znasz... https://alexander-shorokhoff.de/ ...ale z Jego stajni zegara, to nie pokażę...😎 Lincoln, nie mam uprzedzeń, pod żadnym pozorem, pół świata zjeździłem, pracowałem z ludźmi wielu ras, różnych pochodzeń, wszystkich monoteistycznych religii..i co ciekawe, żaden z tych ludzi, nie " dogryzał " mi z tego powodu, żem Polak i białas i katolik. Z kilkoma mam kontakt do dziś. Jestem konserwatywnym katolikiem, ale nie różnicuję i nie dzielę ludzi, na takich, czy siakich. Mam trójkę dzieci dorosłych, letnią katoliczkę, niezdecydowanego i mega ateistkę...i nic z tego nie wynika, kocham ich wszystkich tak samo mocno i robię, co tylko mogę dla nich, aby byli szczęśliwi i zdrowi.
 10. Oraw

  Teorie spiskowe

  Jak dzieci po prostu...jeden "sprawdza", drugi pyta o moje zegarki. Lincoln, już pisałem, że nie ma obowiązku tutaj pisać o zegarkach, czytać o nich lubię, oglądać ich zdjęcia, czasem coś kupić, choć coś tam kiedyś pisałem w temacie zegarków Orient, nawet zdjęcie mojego ulubionego Orienta wstawiłem. Co do moich zegarów, mam ich kilka. Ostatni zakup Ci podlinkuję, co by choć trochę zaspokoić Twoją ciekawość: Pięknie wykonany. Naciąg manualny. Kosztował z wysyłką 370 euro.
 11. Oraw

  Teorie spiskowe

  I znowu powiedziałeś nic...żadnych przykładów, potwierdzenia tez, dowodów, tylko zwykłe insynuacje. Po emisji tego filmiku puściły Ci nerwy i palnąłeś głupot kilka i miast przeprosić i odejść w skrusze, nadal atakujesz! Godności Waść, godności! A ten Twój tekst do mnie " jaki tam stopień macie Oraw ", to po prostu żenada żenad! Kolego pochodzę z rodziny prawicowo - wolnościowej, moi przodkowie walczyli o wolność, tracili za nią życie, ratowali ludzi z obozów koncentracyjnych, takie Twoje " komusze " teksty spływają po mnie, nie Jesteś w stanie mnie obrazić! Zatem odejdź w pokoju i bądź zdrów! Amen P.S. Nie odpowiem już na żadne Twoje wpisy.
 12. Oraw

  Teorie spiskowe

  Desmo, daj już spokój szanowny kolego. Zareagowałeś jak "smarkacz" różnymi insynuacjami bez poparcia żadnego, potem i nadal atakujesz mnie, używając manipulacji słownej....że niby skąd pomysł, że się tym filmikiem zachwyciłem? Człowieku niewiary niezłomnej, powiem to konkretnie...zmartwił mnie ten film, nie z powodu jego prawdziwości, bo o niej nic nie wiem, zmartwił mnie z powodu tego, że teraz społeczeństwo będzie krzywo patrzeć na wszystkie służby, które są na " polu walki" i w co ufam, wykonują swoje obowiązki uczciwie oraz zmartwiłem się tym, że jeśli...powtarzam...jeśli, okaże się, że cokolwiek z tego, o czym mówił ten ratownik jest prawdą i będą z tego jakieś negatywne skutki, to odpowiedzialność poniosą Ci z linii frontu, a nie ich szefowie i politycy! I tyle! Zatem pozostań w pokoju i w zdrowiu!
 13. Oraw

  Teorie spiskowe

  Bardzo dobry wywiad z rozsądnym człowiekiem, który pokazuje wiele obrazów dzisiejszej sytuacji. Mądre słowa, tezy z uzasadnieniem, popatrzcie niektórzy, jak wygląda dialog na poziomie. W niektórych punktach, nie do końca mam takie samo zdanie, ale je przemyślę, choćby z szacunku dla człowieka, który w tym wywiadzie, swoją postawą uszanował odbiorców jego wypowiedzi.
 14. Oraw

  Teorie spiskowe

  Robię Desmo...poczytaj choć dzisiejsze moje wpisy. Siedzę w domu, choć mógłbym pracować i świadczyć moje usługi. Uważam poza domem na to, by nikomu nie zagrażać i nie zakazić, choć jestem zdrowy. Cytujesz Pismo Święte, bardzo mnie to cieszy, że znasz JEGO fragmenty, jest nadzieja także dla Ciebie.
 15. Oraw

  Teorie spiskowe

  Widzisz, nie ma nic na poparcie swoich słów. Jak pisałem, to słabe i powinieneś się wstydzić! Odejdź w pokoju. Życzę Ci zdrowia i wszystkiego najlepszego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.