Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Crispo

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Jakoś jednak bardziej przemawia do mnie ten Atlantic. Po prostu bardziej mi się podoba jego design. Możecie mi jeszcze wyrazić jakąś opinie o tej firmie? Czy to prawda, że strasznie poleciała w dół z jakością? Czy warto wydać tyle pieniędzy na ten zegarek?
 2. No to mam dylemat. To jest ten Atlantic z bransolety na pasek zmieniony. http://cdn1.timetrend.pl/7086-thickbox_default/atlantic.jpg No i ten Orient Star też jest śliczny. Nie wiem co wybrać :/
 3. pawelb29 Może faktycznie zbyt bardzo stoję przy bransolecie bo nie oszukując się pasek do garniaka chyba lepiej wygląda.
 4. Witam. Do czwartku muszę kupić zegarek więc jutro muszę go zamówić. Długo chodziłem po sklepach, jeździłem po jubilerach, zegarmistrzach i nie potrafiłem znaleźć zegarka dla mnie.. Zdecydowałem się na zamówienie go z Internetu. Mam upatrzone dwa zegarki. Jeden z firmy Atlantic drugi Doxa. Chciałbym zwrócić się do was z prośbą o pomoc, być może ktoś znajdzie coś co mi przypasuje, bo mam dosyć już 1000 otwartych zakładek w przeglądarce . Zależałoby mi na bransolecie ale może być pasek. Chciałbym żeby było to coś klasycznego, ale jednocześnie miało coś w sobie przykuwającego uwagę. Dlatego nie jestem pewien co do kupna tych dwóch modeli: https://www.zegarek.net/zegarki/doxa/zegarek_doxa_287.10.101.10.html https://luxtime.pl/pl/p/Zegarek-Meski-ATLANTIC-SEAHUNTER-CHRONOGRAPH-71465.41.61/7422 Proszę o szybką pomoc i od razu bardzo dziękuję. Mój budżet to około 1700zł. P.S Mechanizm bardziej podszedłby mi kwarc, ale jeśli znajdzie się ładny automatyk w takiej cenie to też nie pogardzę. AAAaaa i głównie trafią do mnie "Swiss Made" ewentualnie, ale to bardzo ewentualnie "Japan".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.