Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Martini3g

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martini3g

  1. Nie kupiłem żadnego jeszcze. Nr na liście to glicyna o czarnej tarczy z czerwonym bezelem Nr 2 to Seiko skx007 i nr3 Seiko sumo. Muszę na żywo obczaić oba Seiko zanim podejmę decyzję.
  2. Ja oglądałem kilka Longines'ów w butiku/salonie/sklepie (jak ktoś wie to proszę o podpowiedź sieci JUBITOM. Zobacz ich stronę internetową. Sam stałem przed podobnym wyborem 2 tygodnie temu. Również nurki Glycine bardzo mi się podobają: https://dolinski.pl/zegarki-glycine/combat-page-2.html https://jubitom.com/zegarki-1214?selected_filters=producent-longines#/producent-longines/kolekcjalongines-hydroconquest/cena-96-241100 Pozdrawiam:)
  3. Dzień dobry Wszystkim Nazywam się Marcin, lat 26 i mieszkam we Wrocławiu. Po 2 miesiącach anonimowego przeglądania forum, postanowiłem się zarejestrować. Skłoniła mnie do tego chęć posiadania pierwszego zegarka automatycznego. Dzięki forum znam już budowę zegarka (tak z grubsza). Liczę na dalsze chłonięcie wiedzy o czasomierzach. Tematem zaraził mnie brat, który kupił sobie Tissot'a Le Locle. Działający mechanizm mnie zahipnotyzował. Do tej pory Miałem w życiu 2 zegarki: czarne, plastikowe, kwarcowe CASIO (prezent komunijny chyba:) i Tissot'a T-Touch Expert (18stka).Teraz czas na automat:) Pozdrawiam Wszystkich serdecznie, Marcin.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.