Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rumek155

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. dla mnie niedziela również brzmi fantastycznie, więc +1!
 2. Dawno mnie tu nie było, ale również bardzo chętnie się spotkam Świeża krew powraca!
 3. Panowie, przepraszam najmocniej, ale nagła sytuacja w pracy i musiałem zostać w Danii kilka dni dłużej Życzę miłego spotkania i mam nadzieję do zobaczenia niebawem !
 4. Mnie niestety nie ma w Naszej Polszczyźnie Ojczyźnie do końca września, więc odpadam, ale w Październiku jestem jak najbardziej za !
 5. Najmocniej przepraszam, ale będę dopiero na godzinę 20. Wiem, że to hańba przyjść na takie spotkanie spóźnionym, ale nic nie poradzę. Siłą wyższa
 6. Przeglądam forum od kilku dni i przekonaliście mnie do automatu. Automat ma duszę, trzeba o niego dbać i nie można o nim zapominać, jak z kobietą... Na 99% będzie to srp703. Szukam go od 2 dni, ale nie mogę go nigdzie znaleźć. Wszyscy tu piszą, że można go dostać poniżej 1000 zł, a ja głupieję kompletnie, bo w każdym sklepie jest out of stock. Chyba, że źle szukam... Czy mógłbyś podrzucić konkretny link do strony, z której go zamawiałeś ?
 7. Witam, Czy mimo faktu, że dopiero zanurzam się w głębie świata zegarków i nie posiadam dużej wiedzy na ich temat, mogę pojawić się na spotkaniu ? Czytanie forum dostarcza bardzo wielu informacji, jednak o wiele lepiej rozmawia się twarzą w twarz, gdy można zadawać pytania, które mnożą się z każdym kolejnym przeczytanym zdaniem. Chciałbym porozmawiać z Wami o świecie zegarków i dowiedzieć się jak w Waszym przypadku to wszystko się zaczęło . Ponadto przymierzam się do kupna pierwszego automatu, więc mam nadzieję znaleźć wśród Was nowe insiracje. Dajcie znać, czy jest sens, żebym tam się pojawiał, czy może jednak powinienem się skupić na forum i nie zawracać Wam przysłowiowej gitary. Pozdrawiam !
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.