Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mactest

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Dzięki za odpowiedź. W teorii serwisują markę jako taką, ale ponieważ "zegarek kupiony poza naszą siecią" nie do końca mają ochotę plątać się w naprawę pogwarancyjną 12-to letniego zegarka.
  2. Witam, padł mój zegarek Bulova model 76C03, produkcja dla Harley Davidson, 2005 rok. W teorii serwisuje je sieć ZIBI, ale krakowski oddział w CH Zakopianka "dał ciała" i inteligentny inaczej serwisant przez 3 miesiące nie ustalił nawet o co chodzi ( "Panie, bo to do centrali trzeba by pisać"....). Nie jest to jakiś drogi model ( wyjściowo kosztował ok. 1 500 zł ), ale ma dla mnie wartość hobbystyczno - emocjonalną Czy ktoś z forumowiczów wie może do kogo w Krakowie / Polsce można się zwrócić ? Zegarmistrz Strojny na Sławkowskiej w Krakowie ( dobre opinie na forum ) nie podejmuje się i nie wie u kogo mógłbym popytać. Znalazłem w sieci serwis "zdalny" : www.naprawiamyzegarki.pl , ale opinie średnie i podobno kasują jak za zboże. Będę wdzięczny za sugestie.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.