Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Limbo0

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Limbo0


 1. Rozważam zakup zegarka i potrzebuję pomocy w wyborze. Zegarek jaki by mnie interesował powinien być na skórzanym brązowym pasku i posiadać białą tarczę.

  Zegarek służyłby do korzystania z niego normalnie na codzień. Cena jaką chciałbym wydać na zegarek to maksymalnie około 3000 zł to znaczy, że dobrze by było jakby był w takich granicach ale jeżeli coś by mi się naprawdę spodobało to w afekcie jestem skory dołożyć kilka stówek (600-700). Nie chciałbym aby zegarek posiadał chronograf i był zbyt duży. Co do typu mechanizmu jest mi to obojętne bo się nie znam. 

   

  Zegarki które aktualnie rozważam:

  1. Longines Conquest L3.759.4.76.5 https://dolinski.pl/zegarki-longines/zegarki-meskie/conquest-pl/longines-conquest-l3.759.4.76.5.html

  2. Hamilton Khaki Navy Pioneer H78465553 http://kraff.pl/zegarki-hamilton/4705-hamilton-khaki-navy-pioneer-h78465553.html

   

  Prosiłbym was o opinie, który według was jest lepszy lub o propozycję czegoś co według was jest lepsze i spełnia moje kryteria. Czy za takie pieniądze warto jeszcze kupować zegarki kwarcowe?

   

   

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.