Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lumiclock

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by lumiclock


 1. 1 minutę temu, beniowski napisał:

  Nie ma to jak być skromnym i kupić żaglówkę żeby zaimponować znajomym. Gratuluję kręgów w jakich się obracasz. Wolę pozostać przy jeżdżeniu z Rolexem na rowerze (btw, jak przyjadę z moim Balticusem za 640 euro na ręku to załapię się na imprezę w dworku?). Tutaj gdzie mieszkam rozmawia się o jedzeniu i sztuce, nie o zegarkach. A w Polsce, na rowerze, bez Merca S, to i tak dla wszyskich mam fejkowe zegarki - i bardzo dobrze, bo wszyskie kupiłem dla siebie, nie żeby znajomym zaimponować.

  Dlatego napisałem ze nikt R nie nosi. Nie ma czego gratulować, bo to klienci i każdy ma ten sam problem - brak sukcesji.


 2. 7 minut temu, mroova napisał:

  Lumilock, co to za branża, w której zabytkowy pałac bądź połać lasu z lądowiskiem kupuje się by komuś zaimponować, a stadninę żeby znajomych sprowadzić na imprezę ?  Do tego jaką imprezę zrobisz na żaglówce ?

  Pisałem pare postów wyżej. Właściciele ziemscy, których się dziś łatwo opluwa nie znając realiów. Są w tej branży amerykańskie fundusze inwestycyjne, duńscy książęta i ludzie prości - wałkowani bez litości:)


 3. W mojej branży jak ktos chce zaimponować to kupuje kolekcję białej broni, zabytkowy pałac, połać lasu z lądowiskiem, żeby znajomych sprowadzić na imprezę,  żaglówkę, stadninę, gorzelnię, żeby wódke ze swoim nazwiskiem wypuscic itp. a  to są na prawdę prości ludzie i u nikogo R nie znajdziesz. Tutaj są walki o to czy kogoś stać na zegarek w cenie jednej imprezy. Teraz rozumiem dlaczego nigdy nie kupię R. i jedyne na co mnie było stać to Luminox, Citizen a ostatnio Omega, bo zawsze chciałem się poczuć jak szpieg.


 4. 12 godzin temu, desmo napisał:

  Jaki ożywczy wątek, przynajmniej na tle zachwytów nad tęczowymi puchnącymi w oczach  OP.

  Źródło- Dane Eurostatu na przykład. Ostatnie z 2018 ale co najmniej od 2000 jesteśmy 5 konsumentem  pestycydów w krajach EU.  Za to gonimy liderów najszybciej. A o podejściu naszych rolników do „ wydajności z hektara za wszelką cenę” sporo słyszałem od osób sprzedających te cudowne produkty. Największym powodzeniem cieszą się naturalnie „te niemieckie”.

  PS. Dawaj Lotus - jako samozwańczy ekspert od wszystkiego w szczególności od rozmów sam ze sobą z licznych multikont możesz teraz „zrobić podsumowanie”.... 

  Z nawozu mineralnego zrobił się w wątku organiczny:)


  Jak w konsumpcji mamy 5 pozycje a w produkcji rolnej (areał i wielkość produkcji) 3 to zużywamy na jednostkę produkcji więcej, czy mniej niż inni?


  Temat jak zwykle jest bardziej złożony niż się wydaje, a to, ze jesteśmy na tym forum świadczy o tym ze wszyscy lubimy złożone mechanizmy:)

   

  Niby król jest jeden, ale nie każdy jest alfą i Omega :D


 5. 3 godziny temu, desmo napisał:

  Szkoda tylko, że są liderami w EU stosowania nawozów sztucznych ...w dodatku wg zasady im „ mocniejszy tym lepszy”

  Jakieś źródło?


  Po treści podejrzewam, ze chodziło o środki ochrony roślin, ale w tej kategorii tez daleko nam do liderów.


  Przepraszam, ale pracuje w branży AGRO i takie wyrazy niekompetencji mnie drażnią.

   


 6.  

  W dniu 25.08.2020 o 16:25, Plumber napisał:

  Przeglądając oferty na ch24 np. na nowego Bonda 007 nie sposób oprzeć się wrażeniu, że coś jest nie tak.. niektóre oferty są nawet wyższe niż cena z metki u AD. Dodatkowo jak uwzględni się rabat, nawet ten nieszczególnie wynegocjowany np. 15% z regularnej promocji to oferty na ch24 stają się komiczne

  Też mnie zastanawiają wysokie ceny na ch24...

  Byłem dziś specjalnie w Jubitom w Posnanii, żeby sobie ten zegarek obrzydzić na żywo:) - nie udało się.

  Przy przejściu do konkretów dostałem info, że dziś klient odebrał wersję na meshu i ugrał 12% rabatu od metki. Kiedy pokazałem, że na ich stronie w koszyku wskakuje 15% Pani zrobiła wielkie oczy, mówiąc, że na Bonda nie ma rabatów. Po dwóch telefonach do "regionalnego" dostałem info, że to błąd na stronie i już go usuwają, ale mogę dostać te 15% jak się zdecyduję "od ręki".

  Nie zdecydowałem się. Rabat na stronie ciągle się nalicza. Ceny w PLN na stronie Omegi mają dziwny przelicznik w stosunku do EUR i USD (chyba po kursie z kwietnia, kiedy była ostatnia podwyżka).

  Jak dla mnie najlepsza wersja 300M, w której odpowiada mi wszystko - poza ceną. 

  IMG_7588.JPG

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.