Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

sage

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. wiem, bo sam noszę seiko w moich patentach lepsze od Zeiss'a Co do zegarków, seiko, może ze względu, że robią również "masówki" zegarków, mam negatywne skojarzenie z tą marką z zegarkami. Pewnie się mylę, więc proszę o korektę i podanie paru ciekawych propozycji, jeżeli przychodzi coś od razu na myśl.
 2. ile wynosi okres między kolejnymi wizytami u zegarmistrza z nabytkiem? ten tissot jest całkiem ładny, może trochę rubasznie na zdjęciach wyglądają wskazówki, ale trzeba na żywo zobaczyć. Dziękuję za trafne podpowiedzi w doborze. Jeżeli macie jakieś konkretne pozycje propozycji, jestem otwarty na sugestie.
 3. 26 kamieni, automat, ale konkretnie jaki mechanizm, to też na razie nie znalazłem
 4. http://allegro.pl/meski-zegarek-seiko-sarb065-i6817566931.html niestety orienty nie podobają mi się, a seiko kojarzy mi się z soczewkami okularów ,a tak na poważnie, jest na mój gust trochę "ciężkawy" i ma dosyć grubą na bokach kopertę. Szukam czegoś "lekkiego" znalazłem jeszcze takie, co o nich sądzicie? https://zegarownia.pl/zegarek-meski-atlantic-worldmaster-51651-41-65g https://zegarownia.pl/zegarek-meski-atlantic-worldmaster-51651-41-25g https://zegarownia.pl/zegarek-meski-atlantic-worldmaster-51752-41-25s jaka jest różnica między tymi mechanizmami?
 5. Witam wszystkich, szukam ładnego klasyka mechanicznego, który nie jest zbyt wysoki i duży. Zależy mi na dobrej jakości przy malutkim budżecie do około 2000 - 2500. Preferowanie szkiełko szafirowe. Pasek koniecznie skórzany, kolor czarny. Mam już złotą rakietę w renowacji z brązowym paskiem. Wolę nie kupować używanego, to jest to loteria. Przeważnie użytkownicy nie konserwują mechanizmów co rok dwa, a jak znam moich znajomych, to omega leży 6 rok bez konserwacji... Proszę o pomoc w znalezieniu ładnego modelu i z góry dziękuję za pomoc no ewentualnie może być automat
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.