Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CzarnyPiotruś

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. mrovka, z tego co widzę w tym akurat Citizenie nie ma radia? Model z radiem jak najchętniej, ale to już wykracza poza budżet. egzo18, Orienty mierzyłem - trochę zbyt poważne dla mnie, raczej coś bardziej sportowego i "na co dzień", Ale drugi sikor zdecydowanie w tym kierunku będę wybierał.
  2. Trochę za duże na moją rękę, chociaż muszę jeszcze poszukać modeli EFR-510L i przymierzyć, może się przekonam.
  3. Witam serdecznie, Poszukuję porady speców i oblatanych w temacie. Pierwszy zegarek szukam już ok miesiąca, zakup ma pewne walory okolicznościowe więc zależy mi na sprzęcie który da się serwisować, tzn. - musi być trwały jak ojcowski Mam na oku dwa warianty kolorystyczne: CA4037-01W Citizen - za steampunkowy nieco klimat, nowoczesność, Eco-drive, stoper i datownik - funkcje które faktycznie użyję nie raz. Nie bardzo brązowy pasek mi leży ale zawsze mogę dokupić drugi. Atlantic 62450.41.61 - za SWISS MADE i bardziej wyciszone klasyczne kolory, szafirowe szkło i czarny pasek. Niestety jest zbyt wielki na moją rękę (Citizen wyżej jest bardziej obły i lepiej pasuje na moją wąziutką łapkę). Też cena nieco powyżej budżetu ale dałbym się przekonać pewnie. Spoglądałem i mierzyłem też na marki Seiko, Adriatic czy Candino (tylko w necie), ale raczej nie zrobiło nic na mnie takiego wrażenia. Panie i Panowie, będę wdzięczny za porady.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.