Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

matkos123

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Dziękuję. Na dutyfreeisland piszą że tak, ale wolałem się upewnić.
 2. Witam, Chciałbym się upewnić, czy wskazany przeze mnie model Bambino jest wyposażony w tzw. stop sekundę? Dzięki za pomoc.
 3. O 6R15 wiadomo sporo. Sam fakt dużego zainteresowania zegarkami z tym mechanizmem świadczy o tym, że jest w porządku. To jak należy ocenić powermatic 80? Czy warto przeznaczać pieniądze?Szukam zegarka raczej na lata, niż rok - dwa i na sprzedaż.
 4. Co wybrać? Znam plusy i minusy obu. Moje pytanie dotyczy głównie mechanizmu - czy powermatic 80 daje radę? Rozumiem, że po 4 latach nie da się jednoznacznie ocenić, proszę jednak o opinię. Kogo miałbym pytać, jeśli nie forumowiczów? Tissot: +: wygląd, szwajcar, 80h, cieńszy, większa koperta -: słaba wodoszczelność, mechanizm? - właśnie nie mam wiedzy na temat tego jak się sprawdza Seiko: +: wygląd, mechanizm, wodoszczelność, luma na wskazówkach -: grubość, niewielka średnica koperty Tissot byłby nowy, Seiko delikatnie używany. Oba na bransolecie, oba z czarną tarczą. Cena zbliżona (1300 - 1600 na rzecz Seiko). To jak?
 5. Witam, Czy ktoś z forumowiczów jest białostoczaninem i wie gdzie w moim mieście znajdę Seiko SARB 033 lub 035? Czy jest salon, który posiada takie modele? Ewentualnie może ktoś posiada taki zegarek i chciałby poświęcić mi chwilę na przymiarkę? Będę wdzięczny. Pozdrawiam
 6. Dziękuję, a co z zakupem? Dla oszczędności rzędu 100-150 zł warto zamawiać za granicą? Oba są dostępne u jednego, zagranicznego sprzedawcy: http://www.chrono24.pl/seiko/uhren-herrenuhr-sgeh05p1--id6536929.htm http://www.chrono24.pl/seiko/uhren-herrenuhr-sgg715p1--id6283806.htm Czy lepiej w PL wydać ponad 700 zł?
 7. Witam, od dłuższego czasu rozglądam się za kwarcem Seiko, jako że na podstawie informacji zawartych na forum wywnioskować można, że prezentują właściwy stosunek jakości do ceny. W kręgu zainteresowań są 2 modele, bardzo podobne: SGEH05P1 oraz SGG715P1. Czyli stal, kwarc, szafir, klasyka, bransoleta, tzw. świecące wskazówki. Cena też jest właściwie identyczna. Czy ktoś z forumowiczów ma doświadczenie z tymi modelami? Co można o nich powiedzieć? Czy różnią się od siebie jedynie wielkością koperty (38-41) i delikatnie wyglądem? Czy kwarcom Seiko można zaufać? Czy jesteście w stanie stwierdzić, że istnieje możliwość ewentualnego montażu paska w tych modelach? I w końcu: czy warto zaoszczędzać (mimo stosunkowo niskiej kwoty jak na zegarek, w przypadku tych modeli 700-800 zł) kupując za granicą? byłaby to różnica prawdopodobnie 100 - 150 zł, ale kosztem czasu i gwarancji. Dziękuję za odpowiedzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.