Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RobertH

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Dzięki wielkie. Głupio, bo nie pomyślałem, że ten gizmo może być tutaj już poruszany(w sumie oczywiste) . Jeszcze raz bardzo dziękuję i temat chyba do zamknięcia thx!
  2. Witam serdecznie wszystkich zegarkowych wyjadaczy. Przymierzam się do zakupu zegarka Seiko SARB033 i chyba najciekawszą opcję znalazłem tutaj:http://www.ebay.pl/itm/SEIKO-SARB033-Mechanical-Automatic-Black-Dial-Mens-Wrist-Watch-UK-TAX-FREE-/272354122883?hash=item3f69921c83:g:ur8AAOSw0UdXwEg~. Zacznę od tego, iż wiem, że owe zegarki są w przedziale cenowym 300-400 $, więc cena nie jest jakąś mega okazją, po prostu nie znalazłem tego modelu w żadnym z polskich sklepów internetowych, a jedyny model znaleziony gdzieś na ceneo był w okolicach 2300 złotych(ponad 600$ wtf!?). Pomijając powyższe przejdę do sedna. Po pierwsze towar z Irlandii, jest napisane tax free , rozumiem, że nie będzie żadnych dodatkowych opłat( VAT, cło). Czy dobrze rozumiem? Po drugie czy można być przekonanym o autentyczności zegarka na podstawie wszystkich pozytywnych ocen sprzedawcy i tego, że zapewnia, że towar nowy z metką i pudełkiem? (wiem,że 1200 zł to nie majątek niemniej jednak chodzi tu o to by dostać towar za który się płaci, a nie badziew za 10$). Moje obawy są spowodowane tylko i wyłącznie nieznajomością tematu i dlatego zwracam się do osób obeznanych w temacie takich zakupów czy wszystko dobrze rozumiem. Reasumując 1)Według mnie towar będzie bez opłat, tak jak piszą TAX FREE, 2) Będzie autentyczny, bo tak zapewnia nas zaufany sprzedawca? Wiem, że pytania wydadzą się głupie, bądź debilne, a ja sam pisząc ten post jestem w 99% przekonany, że odpowiedzi będą 2x TAK. Po prostu forum daje możliwość zapytania się ludzi doświadczonych przed zakupem i z tego korzystam. Dziękuję wszystkim z góry za przeczytanie i rozwianie moich wątpliwości. Pozdrawiam. PS. Pytania pogrubione jakby było za dużo czytania reszty nieistotnych wypocin.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.