Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sapek

OMEGA SEAMASTER RAILMASTER chronometer XXL

Rekomendowane odpowiedzi

Na jednej z aukcji allegro  pojawiła się Omega jak w temacie

, co o niej sądzicie ? Właściciel twierdzi , że nie wie czy to oryginał , papierów też brak Osobiście dopatrzyłem się paru nieścisłości w porównaniu z oryginałem , tak więc temat ku przestrodze ...no chyba , że to okazja jakaś

Co sądzicie ?

OMEGA SEAMASTER RAILMASTER chronometer XXLhttp://allegro.pl/omega-seamaster-railmaster-chronometer-xxl-i3867163739.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze był tu temat o tej Omedze , gdzie koledzy wypwiedzieli się że to podróba , coś nie tak z mechanizmem jeśli dobrze pamiętam...


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym w innym wątku, podróba. 

napisałem nawet do sprzedawcy a on, że wie ale dziękuje za informacje oraz że nie zdejmuje bo pewnie allegro usunie aukcje  ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciule ,,,w żywe oczy .... poza tym ten szajs jest na kilku innych aukcjach

dzięki chopy za info

pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciule ,,,w żywe oczy .... poza tym ten szajs jest na kilku innych aukcjach

dzięki chopy za info

pozdrówka

Czołem, właśnie chciałem pisać w sprawie autentyczności tego zegarka, jednak warto najpierw szukać na forum:) Dzięki za przestrogę, bo od dłuższego czasu poluję na AT XXL.

pzdr, Piotrek

 

ps. pewnie dlatego jak napisałem o sprawdzenie autentyczności podczas zakupu, to nic mi nie odpisał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wszystko na to wskazuje ,że ten szajz sprzeda się za ponad 1,8k , osz kutwa co za ludzie... tylko czekać aż jakiś nabywca onego wpadnie tu by się nim\okazją  pochwalić :unsure: Fakt forum uratowało nie jednemu portfel ...Chwała i zdrówka wszystkim za to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już go zgłaszałem co najmniej 10 razy. Allegro niestety ma to baaardzo głęboko w d....

 

Pozdrawiam,

 

R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście,że ma .. to w ...niestety ale to  Omega osobiście musiala by wystąpić z jakimś pismem do Allegro,że handluje tym badziewiem pod ich znakiem firmowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd to info ?? sprzedający podał ? tylko gdzie?? w opisie nie ma nic w temacie .. idzie po bandzie na całości

zastanawiam się tylko czy kolo kupił dziada i chce go teraz opchnać, czy po prostu dalej nikt go nie uswiadomił i żyje w niewiedzy sprzedają jako pełnowartościowy orydżinałł :), zresztą nieważne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ,żeby Railmastera podrabiać? zawsze wydawał mi się to mocno niszowy model, (dla mnie owszem pożądany, ale dla kogoś kto da się naciągnąć na podróbę wydawał się nieatrakcyjny..) mało rozpoznawalny itd..  

 

koniec świata.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd to info ?? sprzedający podał ? tylko gdzie?? w opisie nie ma nic w temacie .. idzie po bandzie na całości

zastanawiam się tylko czy kolo kupił dziada i chce go teraz opchnać, czy po prostu dalej nikt go nie uswiadomił i żyje w niewiedzy sprzedają jako pełnowartościowy orydżinałł :), zresztą nieważne ...

przy ofertach jest... ktoś chciał dać za to 4 tysie O_o. Tego nie pojmę. Jak można przy takiej kasie nie porównać tego zegarka choćby z fotami z netu? Bo ogarniam ludzi, którzy świadomie kupują takie podróbki za małe pieniądze - nie widzą w tym obciachu, to nie widzą. Ogarniam też tych, którzy myślą, że łapią Pana Boga za nogi i kupują podróby za kilka małych stów, myśląc, że trafił się tanio oryginał. Ale 4 tysiące? Niepojęte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie hrabio, zastanawiam sie tylko czy faktycznie ta szybka była powodem wycofania go z aukcji czy też sprzedający poszedł po rozum do głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że szybka nie poleciała, to prawie pewne. Albo się przestraszył, że beknie za taki numer (bo wiedział, jaki szajs sprzedaje i myślał, że trafi na świadomego kupca podróbki, który da parę stów), albo - o zgrozo - dogadał się z jakimś biednym frajerem poza aukcją. I ten biedny frajer zapłacił mu więcej. Trzecia opcja, najzabawniejsza - facet myśli, że ma oryginał i że dostał w aukcji za mało kasy, więc zaraz go wystawi drugi raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a właściciela onej..... szukaj wiatru w polu ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe w jednej aukcji licytujacy ma zero komentarzy  a w drugiej 1 komentarz za to sprzedający ma zero komentarzy

Razem majo 1 komentarz - normalnie grupa zorganizowana ( mafia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i chyba udało się ustrzelić kogoś na 3tys na tej drugiej aukcji :( Szkoda gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I najlepszym biznesem będzie jeśli sam sobie sprzeda i niech tak najlepiej zostanie :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.