Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Deragon

Divery do 4000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam mikry nadgarstek i Omega 300M Midsize leży na nim doskonale....jak już wcześniej wspomniano to również moim zdaniem doskonały wybór: klasyczne wzornictwo, jednocześnie niepowtarzalne - jakość wykonania też dobra....a używkę właśnie dorwałem w porównywalnej cenie do Twojego budżetu.

 

Piękna Omega, zazdroszczę:) Sam bym chętnie taką przygarną. Ciężko znaleść pewną Omegę w tym przedziale cenowym, tym bardziej gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna Omega, zazdroszczę :) Sam bym chętnie taką przygarną. Ciężko znaleść pewną Omegę w tym przedziale cenowym, tym bardziej gratuluję.

Dzięki :) nie ukrywam, że trochę zaryzykowałęm kupując ją - ale jak już przyszła to jej stan jak na swoje lata okazał się doskonały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venom21,

 

A zdradzisz który rok bo wygląda jak salonówka:) I z ciekawości zapytam gdzie dorwałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok 1999 r. - od sprzedawcy mam jednak info, że jakiś czas temu wymieniany był bezel (niestety to jeszcze nie ceramika, stąd mniejsza trwałość). To był prywatny sprzedawca, I właściciel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Posiadłem kilka longinesów hydro i obecnie posiadam również najnowszego bardzo fajny ale zobacz sobie orisy rewelacja jeśli chodzi o jakość wykonania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/55548-seiko-fff-snzh55k1/

 

Tu masz link do zdjęć mojego Seiko FFF który ma 42mm

a nadgarstek mam taki sam jak Ty (w porywach 16cm) i uważam że śmiało możesz kupować zegarki do pełnych 42mm. Wszystko to kwestia długości uszu i to powinno być podstawowe kryterium w Twoim wypadku jeżeli chodzi o rozmiar


[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.