Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

kaznodzieja

Problem z wyborem zegarka. Potrzebna pomoc.

Recommended Posts

Witajcie

Drodzy rodacy...pomozecie? Zamarzyl mi sie zegarek na bransolecie. Skupilem sie na marce Seiko.

Mam juz wyselekcjonowane 3 modele...waham sie. Doradzicie? Wskazecie droge?

Pierwszy model to Seiko SNDC91

SNDC91P1-3.jpg

51oUg3Kr%2BtL.jpg

Drugi model to SSC001

seiko-solar-black-dial-stainless-steel-c

Trzeci model SSC087

17148413.to1wmq656z.jpg

SSC087.jpg

Szala przechyla sie na korzysc pierwszego modelu. Byc moze nieslusznie. Licze na Was. Z gory dziękuję.

Budzet to ca 160$ (zegarek  chce nabyc w Stanach - najpewniej na amazonie)

Pozdrawiam

^^Panowie. dzięki za odpowiedzi - podzielam Wasza opinie.

Dzisiaj natknalem sie jeszcze na jeden model Seiko w przystepnej cenie:

Seiko SNDF09

$_57.JPG

Co myslicie o tym?

I jeszcze mam klopot z wyborem zegarka na rower/bieganie etc

Waham sie pomiedzy dwoma modelami Casio a mianowicie:

Casio DW9052-1V G-Shock

dw905201.JPG

oraz 

Casio SGW100B-3V

SGW-100001.jpg

Dziękuję za pomoc

Seiko jedynka lub trójka:) Jeżeli preferujesz elegancko-sportowy styl to te modele mają swój urok.Gdy planujesz zakupić ten zegarek do większości zastosowań to nie bierz czwórki(żółte wskazówki). Kiedyś kupiłem tissota w podobnym stylu i żałowałem bo właśnie nieszczęsne wskazówki gryzły się z elegancką koncepcją zegarka.Polecam g-shocka do biegania a protreka raczej w góry.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Daniel.J
      https://m.ceneo.pl/30025364;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q02WnsAqEsNg5&gclid=Cj0KCQjwpNr4BRDYARIsAADIx9wPqG46Ku0Piyb_Gax1e6Z14elQKQeWbSD8SmvKcuUdn3tJHk3sjzIaAlIdEALw_wcB#tab=click&shop=147420478

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-invicta-pro-diver-professional-22050

ps:co sądzicie o marce invicta, jest to marka godna polecenia? 

• By memox
      Witam proszę o pomoc w wyborze zegarka takiego jak w tytule lub ewentualnie jakiś inny do kwoty 20 tysięcy. Zegarek będę zakładał sporadycznie. Po jakimś czasie będe chciał go sprzedać i też nie chciał bym na nim dużo stracić. Proszę o propozycję, dziękuję
    • By lukaszsf
      Witam serdecznie,
      od jakiegoś czasu szukam odpowiedniego zegarka dla siebie i choć w pierwszej kolejności wybór miał paść na CASIO RANGEMAN GW-9400 to zdałem sobie sprawę że funkcje które posiada niekoniecznie mi się przydadzą. Będę korzystał z nich od święta a i tak najprawdopodobniej w formie ciekawostki niż faktycznie użytecznych funkcji.
      Po przeanalizowaniu tego co faktycznie mi się przyda wybór padł na jeden z modeli GBD/GBA-800 a że ma być to zegarek sportowy to uważam że zasłanianie cyferblatu przez dodatkowe wskazówki które nic nie wnoszą a zajmują jednie przestrzeń roboczą będą zbyteczne. Tak więc GBD-800.
      Szukałem informacji dotyczących różnic między GBD-800-1B a GBD-800SF-1 i nie jestem przekonany czy pomiędzy wersją kolorystyczną istnieją stąd pytanie do was.
      Na jednym ze sklepów różnice między z zegarkami na korzyść GBD-800SF-1:
      GBD-800-1B
      GBD-800SF-1
      Sygnał pełnej godziny, Auto kalendarz, am:pm / 24h, Afterglow, Dual time, Pamięć okrążeń

Czy faktycznie wersja GBD-800-1B jest pozbawiona tych funkcji?

• By kruka
      Poszukuję sprawadzonego serwisu - perypetie z trudno się nakręcającym SARBEM opisałem jakiś czas temu w wątku:
      Problem (w przeciwieństwie do wcześniejszego "zacieku") nie ustąpił - nawet po całodniowym intensywnym użyciu (cały dzień na nogach, w ruchu) zegarek osiąga maks. 30 h rezerwy. Podejrzewam, że może mieć za sucho. Kupowałem na na ebay: https://www.ebay.pl/itm/253552207028, nieby jest jeszcze na gwarancji, ale nie chcę odsyłać, a serwisu Zibi się obawiam (bazując na doświadczeniach sznownych kolegów).
      Może mógłby ktoś polecić jakiś zacny serwis / zegarmistrza, najchętniej z opcją korespondencyjnego dostarczenia zegarka (jeśli tylko stacjonarnie, to optymalnie byłoby z Lubelskiego lub Mazowieckiego)?
      Dzięki i pozdrawiam
    • By beriam
      Od jakiegoś choruje na ten zegar, dodam, ze to nie jest choroba przewlekła, idzie się jak sadze wyleczyć 😉 Ogólnie chciałem go nabyć jako opcja wakacyjna, w sumie w pracy tez by dał rade, po wymianie paska na jakaś gumę, alby można było się spokojnie w nim wykapać i deszcz tez mu był nie straszny. Rozmiar tez jest dla mnie poprawny, mam Hama 39 i jest idealnie 👌 Alternatywą jest Alba APBT 209, ale koszt zdecydowanie większy. Koszt to +- 260 pln (ebay) Co sadzicie, moze ktoś miał. Opinie wszelakie mile widziane.   Tak po cichu tez zastanawiam się od jakiegoś czasu na Citizenem BN ...🤐   ps. Foto poglądowe.  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.