Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gregorian

Kirowskije - złota legenda z Moskwy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewien czy w galerii znajdzie on swoich wielbicieli ale jest to prawdziwa perełka z dawnych czasów.

Kirow od Kirowa mówi sam za siebie. Monumentalna marka z dobrego okresu i egzemplarz w świetnym stanie. Złocenie, wszechstronne giloszowanie, przeplatanie wzorów na tarczy - klasa sama w sobie. Klasa światowa.

 

post-60300-0-14214200-1390268619.jpg

 

post-60300-0-96516500-1390268620.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polowałem na ten model przynajmniej 3 kwartały.

 

post-60300-0-85613100-1390268728.jpg

 

post-60300-0-10397300-1390269468.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ma nie znaleść ??? zegareczek jest przepiękny !!! powiem wiecej to chyba najładniejszy radziecki zegarek - miałem kiedyś w takim stanie ale sprzedałem dzis oglądając zdjęcia żałuje :(

W galeri wielbicieli nie znajdują radzieckie kieszonki ale nie będę się poddawał :D  :D

Zegarek piękny i Piękne zdjęcia :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny stan, gratulacje!


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny zegarek można powiedzieć arcy dzieło radzieckiej myśli technicznej .gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Zegarek ładny, ale galeria taka jednostronna trochę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek piękny, ale daj więcej zdjęć, jakieś fajne makro, pokaż profil, dupkę :)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez jastase
      Robi się chłodno. Na szybko uszyty kubraczek ze starego, skórzanego rękawa powinien dać temu zegarkowi dobry komfort pracy.
    • Przez Krokodyl Tik-Tak
      Szanowni Koledzy,
      Mój dobry znajomy szuka zegarka. Artysta malarz, elegancik, więc fajnie gdyby znalazł się jakiś klasyczny, atrakcyjny wizualnie zegarek. To jego pierwszy zegarek po latach, do noszenia na co dzień. poprosił mnie i drugiego naszego klubowego Kolegę o pomoc i ewentualne propozycje. 
       
      Poszukuję zegarka vintage ze stajni Cartier i Rolex (jako najbardziej pożądane zegarki) dalej Longines, Omega, Zenith, Jaeger le Culture, IWC.
      Budżet to max 5.000, najfajniej byłoby go złapać w Warszawie.

      Wstępny opis:
      - chodzi o zegarek luxury-casual, elegancki
      - koperta złota/stalowa, ewentualnie gold cap
      - kształt koperty może być bardziej finezyjny - tank, owal
      - koperta dust proof, a najlepiej wodoszczelna
      - tarcza najlepiej w kolorze czarnym/kremowym
      - tarcza w bardzo dobrym stanie, to warunek konieczny
      - naciąg mechaniczny/automatyczny
      - może być bez paska
      - wzornictwo - powojenny modernizm, najlepiej lata 60-70

      Za divery, chronografy, zegarki do naprawy, pasówki, malowanki, składaki, zegarki odrestaurowane oraz Enicary (choć osobiście uważam, że są fajniejsze od Rolexa i namawiałem na nie kolegę) - dziękuję. Tak samo inne marki. 
       
      Dzięki z góry, proszę o poradę - oferty kontakt na priv. 
      Krokodyl Tik-Tak
       
    • Przez Taraj
      Na święta zajączek przyniósł mi prezent Chronometr morski Hamiltona. Trafił do towarzystwa  dwóch innych:
      Kirova i Kullberga. Hamilton kompletny w bardzo dobrym stanie . Nie trzeba w nim grzebać. Ostatni przegląd miał w 1987r
      informacja o tym jest przyklejona na bezelu od środka. Ma numer na tarczy i werku ten sam. Tarcza N4032,  werk 2E4032. Próbowałem na Nawaccu coś znaleźć o roku pochodzenia ale informacje są sprzeczne. Z jednej strony zegar z numerem 2E6xxx jest datowany na 44r a z drugiej strony mój ma blokadę balansu na śrubę imbusową wprowadzoną w 48r. Hamilton to nie jest produkcja na bazie Kullberga czy Glashutte  . Ma trochę innych rozwiązań np koło balansowe  nie ma rozcięcia , Hamiltom ma tzw ovalising balance .
       

       

       

       

       

       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.