Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Logan

Invicta 8926 na NH35A

Rekomendowane odpowiedzi

Zainteresował mnie zegarek marki jak powyżej w temacie o taki :

yvhu.jpg

uzt7.jpg

Czy to dobry wybór na zegarek codzienny ? Jak teraz z jakością tej firmy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może wiesz, a może nie -> mechanizm to Seiko, więc od tej strony nie trzeba się obawiać.

Czyli tak jakbyś kupił sobie Monstera albo SKX007, reszta to kwestia ceny i indywidualnych upodobań, oraz jak będzie używany... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem i nie zobaczyłem nic negatywnego w jakości wykonania, szlify na uszach jedynie mi się nie podobały za bardzo, tzn. to drobnostka, ale jakieś takie szorstkie były w tych miejscach, chodzi o te powierzchnie "na górze" na 1 fotce co widać. Zegarek śmigał elegancko, bransoleta posiada środek ogniw polerowany na wysoki połysk to może złapać rysek trochę, ale jak coś możesz się ich pozbyć :) Dobrze leży na ręku, 40mm bez koronki dla mnie rozmiar idealny, sam zegarek w takiej cenie za jaką można kupić bardzo fajna propozycja, jak ktoś nie ma problemu że na tarczy pisze Invicta, a nie co innego ;)

 

PS.

 

Tutaj masz filmik mojego autorstwa, jakością nie powala, znajdziesz lepsze w sieci, ale może w czymś pomoże:

 


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro miał go jeden gość:http://allegro.pl/invicta-professional-diver-cal-nh35a-submariner-i3872594312.html, inny tutaj:

http://www.abento.pl/index.php?sZegarek=INVICTA+Pro+Diver+8926OB&page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2206&category_id=133&option=com_virtuemart&Itemid=53

Zastanawia mnie spora różnica w cenie, zważywszy, że ten z allegro jest tańszy, a jest na mechanizmie NH35A, a ten drugi droższy, ale na miyocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 cena dobra, przy drugiej wolałbym Seiko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej będzie chyba kupić na brytyjskim amazonie (co.uk). Nie wiem jak teraz, ale gdy kupowałem swojego cena końcowa stanęła na niecałych 320 zł. W amazon.com cena porównywalna + dłużej idzie + płacisz za przesyłkę. Minus taki, że nie wiadomo tak naprawdę na który werk trafisz. W przypadku wersji z bezelem "omegowym" ponoć są tylko z werkiem Seiko, przy bezelu typu coin edge to już loteria...

 

Sam zegarek i moje doświadczenia z nim opisałem w wątku z recenzją tegoż. Najsłabszy jego punkt to słaba luma, poza tym, moim zdaniem oczywiście, jakość wykonania i ogólny fun-factor wskazuje na wyższą cenę niż to co sobie za niego winszują. Masę recenzji (i pozytywnych i negatywnych) znajdziesz na forum WUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkuję go właściwie na co dzień jako moje EDC - stonowany, mniej sportowy niż np divery Seiko wygląd sprawia, że da się go nosić i do t-shirta i do koszuli z marynarką. Co do samego działania nie mam powodów do narzekań. Mój egzemplarz robi między 5-10 sek na minus na dobę, trzyma szczelność (testy na basenie, sauna parowa itp.), działa jak należy. Jak pisałem wcześniej - największy mankament to mało lumy, jej bladość i krótkie trzymanie - pomaga jedynie fakt, że indeksy są w srebrnych obwódkach i nawet minimalna ilość światła daje ich delikatny refleks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zmartwiłem poczytałem trochę na temat invicty i natrafiłem na opinie na temat wad w tych zegarkach np,o odpadających koronkach, jeden gość na you tubie to pokazuje i sam już nie wiem czy kupować czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie kupił, taka zapchaj dziura,

Chyba, że kierować się tylko ceną, gdzie ciężko w tych pieniądzach będzie o zegarek mechaniczny,

Jak się nie ma więcej na zegarek - OK, ale jako kolejny, czy nawet EDC - stanowczo NIE,

I nie ma co na siłę doszukiwać się wartości dodanej, pieniądze które kosztuje, mówią same za siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, raczej, na pewno  :lol:

Zegarek musi cieszyć na nadgarstku, a nie zapchaj nadgarstek, żeby inne się nie porysowały,

Poza tym SKX sporo pożyje, a jak już się mocno styra to z odsetkami od Invicty będziesz miał ponad połowę na nowego SKX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Invictę :) zobaczymy jak przyjdzie jak wygląda jakościowo i wizualnie, obiecuję recenzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha,ha szatan już zaciera rączki, kolejna mocno chora na zegarki dusza w jego gronie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Invictę :) zobaczymy jak przyjdzie jak wygląda jakościowo i wizualnie, obiecuję recenzję.

I jak wrażenia z eksploatacji? Sam mam zamiar taką kupić.  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Invictę :) zobaczymy jak przyjdzie jak wygląda jakościowo i wizualnie, obiecuję recenzję.

i jak tam z twoją recenzją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego 8926 z nh35 noszę co kilka dni i jestem zadowolony jak za te pieniądze.

Bo porównując do Monstera to raczej nie ma startu.

No ale kupiłem żeby go zmotać i się na nim trochę nauczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zastanawiam się nad Invictą na nh35 lub Gigandet G2-002 na Miyota 8215, cena mniej więcej taka sama z tym że Gigandet jest na 300 m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podpinam się, gdyż sam zdecydowałem się na Invictę z tematu a z racji tego, że groszem nie śmierdzę szukam możliwości jak najtańszego sposobu jej zakupu. Z moich spostrzeżeń wynika, że w Polsce taniej niż ze sklepu Damast (allegro) nie wyrwę (479+post), przejrzałem E-bay i Amazon i z tego co widzę to raczej niżej niż 430 nie zejdę. Z drugiej strony Damast ma dobre opinie (nawet kolego z forum pisał, że zwracał zegarek bez najmniejszego problemu) i byłbym skłonny tam kupić jeśli oczywiście nie można taniej. Stąd prośba, jeśli znacie jakiś bardziej ekonomiczny kanał zakupu dajcie znać. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba najtaniej wychodzi na Amazonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podpinam się, gdyż sam zdecydowałem się na Invictę z tematu a z racji tego, że groszem nie śmierdzę szukam możliwości jak najtańszego sposobu jej zakupu. Z moich spostrzeżeń wynika, że w Polsce taniej niż ze sklepu Damast (allegro) nie wyrwę (479+post), przejrzałem E-bay i Amazon i z tego co widzę to raczej niżej niż 430 nie zejdę. Z drugiej strony Damast ma dobre opinie (nawet kolego z forum pisał, że zwracał zegarek bez najmniejszego problemu) i byłbym skłonny tam kupić jeśli oczywiście nie można taniej. Stąd prośba, jeśli znacie jakiś bardziej ekonomiczny kanał zakupu dajcie znać. Pozdrawiam.

Jeżeli się nie śpieszy z kupnem tego zegarka to polecam poczekać na aukcje na Allegro, ja dorwałem nową Invictę 8926  NH35A za niecałe 400 zł(wliczając przesyłkę) z dwuletnią gwarancją w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłeś na jomashop?

Taplatk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na joma muszę dopytać dokładnie o wersję bo na zdjęciach są zarówno z różnymi werkami jak i bezelem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasem nie wiem czy warto to sprowadzać, na allegro masz za 430 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest wersja z innym bezelem, mnie interesuje 'coin edge' ten za 430 jakiś taki mdły dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.