Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Słabo że ta data nie mieści się w tym środkowym ringu tylko zahacza o ten zewnętrzny. A najlepiej to jakby była w tym wewnętrznym giloszowanym i nie psuła dwóch zewnętrznych…


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś ten model. Większych wad nie stwierdzam, fajnie się nosił. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, agremi napisał(-a):

Słabo że ta data nie mieści się w tym środkowym ringu tylko zahacza o ten zewnętrzny. A najlepiej to jakby była w tym wewnętrznym giloszowanym i nie psuła dwóch zewnętrznych…

Fakt, pare mm różnicy a robiło by robotę 

43 minuty temu, eye_lip napisał(-a):

Miałem kiedyś ten model. Większych wad nie stwierdzam, fajnie się nosił. 

Katologowo 39mm ale wydaje się większy, mówisz ze wygodnie spoczywał na nadgarstku ? Dość rzadki model, więcej ofert widnieje w stali z tego co widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wydaje się troszkę większy ze względu na długie ucha, ale to też kwestia paska, seryjna guma go wydłuża a zwykłe paski są ok. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, agremi napisał(-a):

Słabo że ta data nie mieści się w tym środkowym ringu tylko zahacza o ten zewnętrzny. A najlepiej to jakby była w tym wewnętrznym giloszowanym i nie psuła dwóch zewnętrznych…

Lepiej bym tego nie ujął. 

Oczywiście na podstawie zdjęć.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do sweterka też pasuje. 

B4AE70CE-B2AA-44C0-AE88-A6BEECA75CBF.jpeg


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o zdjęcie z całą sylwetką, żeby zobaczyć i cały sweterek i jak zegarek wygląda z dalszej perspektywy

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lort napisał(-a):

Poproszę o zdjęcie z całą sylwetką, żeby zobaczyć i cały sweterekemoji846.png i jak zegarek wygląda z dalszej perspektywy emoji846.png

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Mów od razu, że chodzi Ci o mój nie lada sweterek. Zegarka to prawie nie widać przecież, na takich zdjęciach. 

A4BE0334-A54B-4F22-ABFF-6D5502C9AE99.jpeg

DDB0500E-4CCD-41EE-80A4-E77574558C6D.jpeg


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Notorious B.I.G. vibe :D 


I'm timeless like a broken watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sweter miażdży tego Bregueta 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo maaan!


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję sweterek był intrygujący.
Zegarek klasowy wiadomo, ale koledzy powyżej wyczerpali komentarz na jego temat . Zestaw robi robotę jak to mówią. Super!

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetnie się na niego patrzy.

miałem na nadgarstku i w ręce kilka razy i robi olbrzymie wrażenie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lort napisał(-a):

i robi olbrzymie wrażenie!!

a co takie olbrzymie wrażenie robi? żeby nie było, to nie jest pytanie zaczepne, natomiast ile bym nie oglądał tego zegarka na zdjęciach i filmach, to nadal nie mogę pojąć co w nim ludzie widzą. ta surowo wykończona tarcza jest na pewno niestandardowa, ale czy robi takie niesamowite wrażenie? czy może na żywo dopiero wychodzą jakieś elementy niewidoczne na fotach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałyby się również okulary +3 w gratisie.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, souls_hunter napisał(-a):

Przydałyby się również okulary +3 w gratisie.

Że tarcza mała? No dla ślepaków to ona nie jest, ale czas odczytuje się na nim bez żadnych problemów.

Chociaż przyznaję, że kropeczek minutowych bez okularów nie widzę zbyt dokładnie...

 

36 minut temu, meinard napisał(-a):

a co takie olbrzymie wrażenie robi? żeby nie było, to nie jest pytanie zaczepne, natomiast ile bym nie oglądał tego zegarka na zdjęciach i filmach, to nadal nie mogę pojąć co w nim ludzie widzą. ta surowo wykończona tarcza jest na pewno niestandardowa, ale czy robi takie niesamowite wrażenie? czy może na żywo dopiero wychodzą jakieś elementy niewidoczne na fotach?

Najfajniejszy jest w nim widoczny pracujący mechanizm i wykończenie. Naprawdę można się w niego wgapiać.

Na żywo obejrzyj jak będziesz miał okazję. Ale oczywiście nie gwarantuję, że Cię zachwyci, nie każdego to samo kręci.

A w moim egzemplarzu dodatkowym smaczkiem jest żółty pasek. 😛


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, meinard napisał(-a):

a co takie olbrzymie wrażenie robi? żeby nie było, to nie jest pytanie zaczepne, natomiast ile bym nie oglądał tego zegarka na zdjęciach i filmach, to nadal nie mogę pojąć co w nim ludzie widzą. ta surowo wykończona tarcza jest na pewno niestandardowa, ale czy robi takie niesamowite wrażenie? czy może na żywo dopiero wychodzą jakieś elementy niewidoczne na fotach?

Surowo wykończona to chyba ostatnie co można powiedzieć o giloszowanej precyzyjnie tarczy ze złota przykrytej pięknie wykończonymi wskazówkami;) 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc mogli ją zrobić +/- 1/3 większą tak, aby sięgała tych dwóch kółek na godzinie 4 i 8. Harmonii układu by to nie zaburzyło a przynajmniej podkreślono by co jest ważniejsze - poruszające się kółka mechanizmu czy jednak odczyt godziny na tarczy. Tak mamy kolejną biżuterię udającą zegarek.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

🤣ok, ma być czytelnie, w końcu to ważne w zegarku


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Surowo wykończona to chyba ostatnie co można powiedzieć o giloszowanej precyzyjnie tarczy ze złota przykrytej pięknie wykończonymi wskazówkami;) 

Aaa, wiedziałem że sam sobie nogę podkładam takim sformułowaniem 😬 

Chodziło mi o całe "lico" poza tarczą - ta stal bez żadnych zdobień ani szlifów, sprawiająca wrażenie nieobrobionej, wygląda dość hm, przeciętnie. Domyślam się że to nawiązanie do historycznego modelu, ale no jakoś nie mogę poradzić że mi to wykończenie mostków i płyty bardziej pasuje do Unitasa.

Ale pewnie tak jak Agremi napisał, dopiero na żywo można docenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie stal bo to akurat rzadki element na konstrukcję mechanizmu;) 

A dla Ciebie kilka zbliżeń na zdobienia "anglage" (Z kolei dolne elementy mostków są fazowane i ze względu na wykończenie "frosted" pod niektórymi kątami wyglądają jak surowe, ostre, ale to kwestia światła). 

P9124946.jpg

P9124947.jpg

_MG_3509.jpg

P9124944.jpg

P9124945.jpg

_MG_3504.jpg

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby ten sam, a jednak inny, bardziej czytelny, bardziej wyrazisty.

breguet_7057br_r9_9w6.jpg


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, eye_lip napisał(-a):

A dla Ciebie kilka zbliżeń na zdobienia "anglage" (Z kolei dolne elementy mostków są fazowane i ze względu na wykończenie "frosted" pod niektórymi kątami wyglądają jak surowe, ostre, ale to kwestia światła). 

O widzisz, dziękuję, na zbliżeniach rzeczywiście już większy sens to ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.