Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

meXy

Pojedynek Vintage

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wada tego zestawienia jest brak faworyta i najlepiej byloby wybrac wszystkie trzy :)

Nawet pomimo tego, ze Pie Pan nigdy mi sie nie podobala to tez warto by ja miec,

Longines wydaje sie byc najladniejszy, niestety oba zegarki to automaty w zwiazku z czym glos oddalem na IWC.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piepan za uszy i tarcze


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałbym Longinesa dla mnie najbardziej prosty, a przez to piękny  :wub:


Pozdrawiam,

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IWC ze względu na kal. 89


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie fajne, ale jeśli mam wybrać jeden to IWC, mam słabość do tej marki, a ten jest urodziwy baaaardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega zbyt gruba, Longines ma brzydkie malowane indeksy minutowe, a IWC - nic dodać, nic ująć ;)


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IWC najciekawszy, choć wszystkie są bardzo fajne i żadnym bym nie pogardził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pie pan/ longin/ iwc

... taka jest moja kolejność- omega wg mnie ma fajniejszy cyferblat od reszty konkurentów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omegę zdecydowanie - argumentuję "bo tak" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pojedynek powinien być wyrównany. Chciałbym zauważyć, iż kolorystyka zdjęć w znacznym stopniu wpływa na nasze spostrzeganie (bynajmniej moje). Omega jest w tonacji zielonej (we mnie to budzi obrzydzenia, źle mi kojarzy się ta tonacja np. z zepsutym mięsem), Longines ma znacznie lepszą barwę, ale IWC świeci jak słońce na rozgrzanej plaży. PS kto stwierdził, iż tarcza pie-\ pan w constellation jest ładniejsze niż od tarczy klasycznej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.